Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

W najnowszej kampanii Apart głównymi bohaterkami – obok biżuteryjnych dodatków z kolekcji marki – są jej dwie piękne ambasadorki, czyli Kasia Sokołowska i Małgorzata Socha. Zrealizowane przez Marcina Tyszkę zdjęcia to kwintesencja naturalności, niewymuszonej elegancji i idealnie zbalansowanego połączenia zmysłowej kobiecości, wdzięku i dziewczęcej figlarności, uchwyconych wśród kolorytu kwiatowych i roślinnych motywów.

Więcej…

Biżuteria

Jedna z najbardziej malowniczych, położonych nad Oceanem Indyjskim afrykańskich krain jest tłem najnowszej kampanii marki Artelioni. Jednak to nie baśniowe wybrzeże Kenii towarzyszy wyrazistym biżuteryjnym wzorom marki, a surowość jej egzotycznych pejzaży i obecność charakterystycznych dla kontynentu przedstawicieli fauny.

Więcej…

Biżuteria

Zuzanna Bijoch i Elixa – oto główne bohaterki najnowszej sesji marki znanej z doskonałych modowych zegarków oraz biżuterii spod znaku fashion. Top modelka ponownie stanęła przed obiektywem, by zaprezentować nowości Elixa.

Więcej…

Biżuteria

W najnowszej kolekcji YES projektantka Magda Dąbrowska prezentuje artystyczny klimat XX-wiecznej Francji i futurystyczny styl Art Deco w zupełnie nowej odsłonie.

Więcej…

Biżuteria

W ślubnej kreacji każdy element ma swoje znaczenie. Stylizacja na ten dzień musi być w pełni przemyślana i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Istotną rolę będzie grać też biżuteria, która powinna wdzięcznie dopełniać całość. Jak odpowiednio dobrać ją do sukni, by mieć pewność, że doda pannie młodej uroku i nie zepsuje wymarzonego efektu?

Więcej…

Biżuteria

Od wieków złoto kojarzone było z wyczuciem smaku, szykiem i bogactwem. Ten drogocenny kruszec upodobały sobie kobiety na całym świecie, gustownie zdobiąc wykonaną z niego biżuterią szyje, uszy czy dłonie. Jednak złoto do dziś nie przestaje zachwycać. Szczególnie dobrze sprawdza się jako dodatek na wyjątkowe okazje, bezbłędnie wzbogacając ubiór, ale w pięknym stylu potrafi także podkreślić codzienne kreacje czy dodać uroku letnim stylizacjom. Wszystko zależy od modelu.

Więcej…

Biżuteria

Marka Apart jak co roku celebruje jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu, jakim są walentynki. W tym roku ten wyjątkowy dzień świętujemy razem z naszymi Ambasadorkami, które niezwykle zmysłowo prezentują biżuterię podkreślając jej piękno zjawiskowymi kreacjami w czerwonym kolorze. Słowa stają się zbędne w obliczu niebywale pięknych zdjęć autorstwa Marcina Tyszki.  Zobaczmy piękną, kobiecą biżuterię na dzień zakochanych.

Więcej…

Biżuteria

Pawie będące symbolem dostojności i wieczności stały się inspiracją do stworzenia kolekcji Pavoni, która jest hołdem dla jednej z pierwszych kolekcji YES “Pawi”. Teraz wraca z nowymi wzorami.

Więcej…

Biżuteria

Jak co roku o tej porze, Instytut Pantone ogłosił, jaka barwa będzie królowała w bieżącym roku. Po ubiegłorocznym, delikatnym i bliskim naturze greenery, w 2018 roku dominował będzie intrygujący ultra violet. Specjaliści Instytutu określają go jako prowokacyjny odcień fioletu, niosący ze sobą kreatywność i oryginalność, a także pobudzający wizjonerskie myślenie. Ultra Violet pojawił się na światowych wybiegach modowych i z pewnością już niebawem zagości na ulicach.

Więcej…

Biżuteria

Wśród damskiej biżuterii niezwykle modne w tym sezonie stają się chokery. Są to zawieszki, czyli naszyjniki noszone blisko przy szyi. Są eleganckim uzupełnieniem dla kobiecych kreacji. Przeznaczone dla odważnych, pewnych siebie kobiet.

Więcej…