Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

Cyrkonie wywołują niemałe kontrowersje. Niektóre kobiety mają im wiele do zarzucenia. Przede wszystkim to, że nie są kamieniami szlachetnymi, a jedynie je pozorują. Inne natomiast zauważają w nich świetną alternatywę dla drogich diamentów i świetny rodzaj ozdobników biżuterii na co dzień i na większe uroczystości. Niezależnie od tego, co sądzimy o cyrkoniach, musimy przyznać, że są one cały czas obecne w sklepach jubilerskich i na nowo stały się bardzo popularne!

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Aura to połączenie energii kamieni naturalnych: onyksu, agatu, lapis lazuli z najwyższej jakości subtelną oprawą. Każdy z jej elementów to osobna opowieść o kobiecej sile, indywidualności i odkrywaniu wewnętrznego blasku!

Więcej…

Biżuteria

Wyjątkowy jak różowy szampan. Doskonały jak widok na rzekę Hudson. Fascynujący, jak światła Nowego Jorku. Kolekcja Metropolitan w nowej, elektryzującej odsłonie! Miasto, które nigdy nie śpi. Tygiel kultur, centrum świata. Klaksony taksówek i stukot obcasów na 5th Avenue. Nowy Jork jest jak soczewka, w której odbija się to co, wyjątkowe. Tak jak najnowsza odsłona kolekcji Metropolitan, którą wyróżnia niezwykły kruszec – różowe złoto. To niegasnący trend od kilku sezonów i modna alternatywa dla żółtego i białego złota.

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Vento to splot lekkości, radosnych barw oraz festiwalowych wibracji. Subtelne naszyjniki i kolczyki, przypominające delikatne skrzydła motyla falujące na wietrze, przywołują na myśl najszczęśliwsze momenty. Poczuj wolność i zakochaj się w jedwabnych wzorach Vento - kolekcji, która uskrzydla!

Więcej…

Biżuteria

W najnowszej kampanii Apart głównymi bohaterkami – obok biżuteryjnych dodatków z kolekcji marki – są jej dwie piękne ambasadorki, czyli Kasia Sokołowska i Małgorzata Socha. Zrealizowane przez Marcina Tyszkę zdjęcia to kwintesencja naturalności, niewymuszonej elegancji i idealnie zbalansowanego połączenia zmysłowej kobiecości, wdzięku i dziewczęcej figlarności, uchwyconych wśród kolorytu kwiatowych i roślinnych motywów.

Więcej…

Biżuteria

Jedna z najbardziej malowniczych, położonych nad Oceanem Indyjskim afrykańskich krain jest tłem najnowszej kampanii marki Artelioni. Jednak to nie baśniowe wybrzeże Kenii towarzyszy wyrazistym biżuteryjnym wzorom marki, a surowość jej egzotycznych pejzaży i obecność charakterystycznych dla kontynentu przedstawicieli fauny.

Więcej…

Biżuteria

Zuzanna Bijoch i Elixa – oto główne bohaterki najnowszej sesji marki znanej z doskonałych modowych zegarków oraz biżuterii spod znaku fashion. Top modelka ponownie stanęła przed obiektywem, by zaprezentować nowości Elixa.

Więcej…

Biżuteria

W najnowszej kolekcji YES projektantka Magda Dąbrowska prezentuje artystyczny klimat XX-wiecznej Francji i futurystyczny styl Art Deco w zupełnie nowej odsłonie.

Więcej…

Biżuteria

W ślubnej kreacji każdy element ma swoje znaczenie. Stylizacja na ten dzień musi być w pełni przemyślana i dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Istotną rolę będzie grać też biżuteria, która powinna wdzięcznie dopełniać całość. Jak odpowiednio dobrać ją do sukni, by mieć pewność, że doda pannie młodej uroku i nie zepsuje wymarzonego efektu?

Więcej…

Biżuteria

Od wieków złoto kojarzone było z wyczuciem smaku, szykiem i bogactwem. Ten drogocenny kruszec upodobały sobie kobiety na całym świecie, gustownie zdobiąc wykonaną z niego biżuterią szyje, uszy czy dłonie. Jednak złoto do dziś nie przestaje zachwycać. Szczególnie dobrze sprawdza się jako dodatek na wyjątkowe okazje, bezbłędnie wzbogacając ubiór, ale w pięknym stylu potrafi także podkreślić codzienne kreacje czy dodać uroku letnim stylizacjom. Wszystko zależy od modelu.

Więcej…