Biżuteria

Kolekcja Aura to połączenie energii kamieni naturalnych: onyksu, agatu, lapis lazuli z najwyższej jakości subtelną oprawą. Każdy z jej elementów to osobna opowieść o kobiecej sile, indywidualności i odkrywaniu wewnętrznego blasku!

Stworzona dla kobiet, które wierzą w siłę intuicji i są prawdziwymi wolnymi duchami. W szaleńczym tempie życia znajdują chwilę tylko dla siebie. Biżuteria to dla nich emanacja tożsamości i indywidualności.

Energia kamieni naturalnych fascynuje od dawna i to właśnie na nich Projektantka kolekcji - Magda Dąbrowska koncentruje główną uwagę. Niepowtarzalne odcienie i właściwości sprawiają, że każdy z kamieni jest jedyny w swoim rodzaju. Dzięki temu Aura w wyjątkowy sposób pozwala uzewnętrznić swoje prawdziwe ja.

Gładki szlif kaboszonowy wydobywa zachwycający blask i koloryt kamieni. Delikatna, niemal niewidoczna, złota oprawa sprawia, że całość ma nowoczesny i minimalistyczny charakter. Naszyjniki i pierścionki z kolekcji Aura przyciągają wzrok zarówno noszone pojedynczo, jak i w parach. Stwórz własną historię!