Uroda

Nowa formuła to alternatywa dla tradycyjnego manicure hybrydowego. Peel Off Gel charakteryzuje się nie tylko szybką i łatwą aplikacją, ale przede wszystkim prostym zdejmowaniem koloru bez konieczności używania zmywacza.

 

La Femme Professionnel oferuje szeroką paletę kolorów formuły Peel Off Gel oraz dostępność produktu w zestawach z mini lampą Moon UV&LED. Aplikacja gelu jest ułatwiona dzięki formule 2w1 Base&Top. Peel Off Gel cechuje się wysoką trwałością - efekt utrzymuje się do 14 dni. Nowa formułą to alternatywa dla kobiet, którym zależy na trwałym efekcie i połysku, ale lubią też zabawę kolorem.

 

Zarówno aplikacja jak i zdejmowanie koloru w przypadku Peel Off jest niezwykle proste - po upływie kilku dni wystarczy odkleić „kolor” tak jakby była to zwykła naklejka. W skałd zestawu wchodzą: mini lampa UV&LED, która automatycznie odmierza 30 sekund, Base & Top Coat, 2 dowolnie wybrane kolory lakierów Peel Off Gel, Alkohol 100 ml do odtłuszczania płytki paznokciowej oraz biały blok 100/100. La Femme Professionnel oferuje 40 modnych kolorów w kolekcji Peel Off Gel.

 

Produkt jest dostępny w sklepach stacjonarnych La Femme Professionnel w: Gdyni, Grudziądzu i Bydgoszczy oraz w sklepie internetowym www.lf.pl