Uroda

Wielkimi krokami zbliża się największe branżowe wydarzenie jesieni:  – XVII Festiwal Hair Fair i Targi Beauty Fair w Katowicach. Niebywały sukces ubiegłorocznej edycji tej imprezy, do którego przyczynił się na pewno jej powrót do Katowic, i to do najnowocześniejszego w Polsce Międzynarodowego Centrum Kongresowego (ponad 13 tysięcy odwiedzających!), już teraz rokuje kolejne rekordy.

 

Tempo w jakim rośnie liczba wystawców deklarujących udział w tegorocznym Festiwalu i Targach, może przyprawić o zawrót głowy, a najlepsze lokalizacje stoisk rozeszły się błyskawicznie. Najlepszą rekomendacją jakości imprezy jest lista marek, których obecność na Festiwalu jest już zapewniona, a są wśród nich takie brandy jak:  Tony&Guy, Biosilk, Subtil, Comair, Medilab, Chi, Jagurar, Tondeo, Akashi, Panda, Kaaral, Oway, Insight, Emme Diciotto, BaBylissPro, Kemon, Artego, Montibello, Inebria, Husion, Macadamia Oil, Montibello, ING Coloring, Stapiz, Joanna, Valera, Tangle Teezer, Evolution Tools, Elegance…

 

Będzie więc okazja odwiedzenia wyjątkowo atrakcyjnych stoisk i ekspozycji, zobaczenia rozmaitych nowości produktowych wprowadzanych na profesjonalny rynek fryzjerski, a w wielu przypadkach, także dokonania zakupów w promocyjnych, targowych cenach.

 

Spektakularną atmosferę nadaje Festiwalowi, oczywiście scena główna, oceniana już wielokrotnie jako najlepsza w Polsce spośród wszystkich imprez fryzjerskich, a ten rok zapowiada się  na pewno równie atrakcyjnie. Widomo już, że swoje widowiska i pokazy na scenie głównej zaprezentują m.in. Emme Diciotto, Modne Włosy, Akademia Gnatyshyn, Marta Robak & Kaaral, Robert Grzempowski & Adam Szulc, Robert Wypych, Subtil International. Będzie też nowy prowadzący, bo w tym roku pokazy poprowadzi … Zostawmy to jako niespodziankę! Dość powiedzieć: jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej rozpoznawalnych konferansjerów, który na pewno… zaczaruje zarówno scenę, jak i publiczność!

 

Festiwal Hair Fair oraz Targi Beauty Fair rozlokowane na 34 tysiącach metrów kwadratowych MCK w Katowicach osiągnęły już taki rozmach, różnorodność i skalę, że na pewno każdy odwiedzający znajdzie mnóstwo atrakcyjnych tematów dla siebie. Po raz kolejny, dla wszystkich fryzjerów-profesjonalistów będzie okazja, aby nie tylko odwiedzić stoiska i zobaczyć pokazy na scenie, ale także wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności, przyglądając się kameralnym prezentacjom stylizacji, upięć i strzyżeń na scenie edukacyjnej.

 

Nie zabraknie także możliwości wzięcia udziału we fryzjerskim współzawodnictwie, po raz kolejny odbędzie się bowiem cała gama Mistrzostw, dających, zarówno juniorom, jak i doświadczonym już profesjonalistom,  możliwość publicznej prezentacji swojej artystycznej kreatywności i zdobycia atrakcyjnych nagród.

 

Lista atrakcji wciąż rośnie, niemal każdego dnia pojawiają się nowe pomysły i propozycje, warto więc śledzić na bieżąco co przyniesie  XVII Festiwal i Targi, zaglądając na stronę internetową: www.festwialfryzjerski.pl , no i koniecznie, odwiedzić tegoroczną imprezę. Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie z niej rozczarowany. Zapraszamy serdecznie, w Katowicach dzieją się rzeczy najważniejsze dla fryzjerów :)

 

Bilety dostępne na TICETPRO

Zgłoszenia do Mistrzostw we Fryzjerstwie Top City i Puchar Śląska – wyłącznie przez stronę internetową: festiwalfryzjerski.pl –  do 30 października bądź do wcześniejszego wyczerpania miejsc startowych.

 

Zgłoszenia do Parady Szkół Fryzjerskich – wyłącznie mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do 30 października 2017 r lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc.

Tematy: