Aktualnosci

Zapraszamy na wydarzenie dla każdej panny młodej! Niezależnie od tego, czy planujemy wielką tradycyjną imprezę czy małe alternatywne przyjęcie — moda i uroda to tematy, które spędzają nam sen z powiek podczas przygotowań do ślubu. Dlatego warto wybrać się na show Bridal Fash-ion & Beauty i odkryć gotowe rozwiązania i nieoczywiste inspiracje. Spotykamy się kilka razy w całej Polsce!

Kraków: 13.10.2019 r., 12.01.2020 r.

Warszawa: 27.10.2019 r., 26.01.2020 r.

Gdańsk: 10.11.2019 r., 16.02.2020 r.

Pokazy mody i spotkania z projektantami

Podczas wydarzenia Bridal Fashion & Beauty zobaczymy pokazy mody z najnowszymi kolekcjami sukien. Pojawią się klasyczne wzory, najczęściej wybierane modele, a także śmiałe i nowoczesne rozwiązania, najnowsze wzornictwo i unikatowe dodatki. A w specjalnej strefie mody ślubnej spot-kamy projektantów i stylistów z całej Polski. To doskonała okazja do rozmowy z ekspertami w tej dziedzinie. Dlaczego warto się z nimi spotkać? Przed ślubem pojawia się wiele dylematów i wątpli-wości. Rozwiejmy je z pomocą najlepszych doradców!

Nie tylko suknia ślubna

Choć to właśnie suknia ślubna nadaje charakter naszej stylizacji Tego Dnia, niezmiernie ważne są pozostałe aspekty wyglądu panny młodej! Doskonale zdają sobie z tego sprawę organizatorzy Brid-al Fashion & Beauty, którzy dodatkowo zebrali dla nas zespół wizażystów, fryzjerów i projektantów biżuterii. Dzięki temu jednego dnia odkryjemy idealny makijaż ślubny czy wymarzoną fryzurę, a następnie zestawimy je z krojem sukni i fasonem butów. Ale to nie wszystko. Imprezie towarzyszyć będą wydarzenia dodatkowe: strefa VIP Lounge ze specjalnymi bonusami dla panien młodych, konkurs Miss Welonu oraz Targi Młodej Pary z wieloma atrakcjami na miejscu! Wszystkie będziemy mogły poczuć się tak wyjątkowo, jak w dniu swojego ślubu!