Baza Firm dla Kobiet


Studio fryzjerskie En Vogue

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Teatralna 14
Miasto: Katowice
Województwo: Śląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 32 253 80 67
Strona www: www.envogue.pl

Opis Firmy: Studio fryzjerskie En Vogue istnieje od 2005 roku. En Vogue to miejsce dla każdego kto ceni niepowtarzalny styl i jakość oraz chce wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami. Nasz salon to wyjątkowe miejsce, w którym panuje unikalna atmosfera, połączona z profesjonalną obsługą. To, co nas charakteryzuje to profesjonalizm, kompetencje i dbałość o Klienta. Wiemy, że piękna fryzura idealnie podkreśla Twoją urodę.

Opis działalności / Oferta: Jesteśmy salonem Expert L’Oréal i należymy do elitarnego grona salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel. To gwarancja profesjonalizmu i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Satysfakcja Klienta to nasz priorytet, dlatego regularnie bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach, aby móc stale podnosić nasze kwalifikacje i być na bieżąco z najnowszymi trendami.

W naszym salonie oferujemy szeroką gamę usług fryzjerskich i pielęgnacyjnych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalnie dobierzemy koloryzację oraz strzyżenie, dzięki którym zyskasz nowy, olśniewający wygląd, a nasze zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne odżywią strukturę twoich włosów. Do wykonywanych zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości produkty wiodącej marki L’Oréal Professionnel i Kerastase.



W maju 2019 roku zmieniliśmy lokalizację. Teraz można nas znaleźć w ścisłym centrum miasta przy ulicy Teatralnej 14 w Katowicach.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Seks i Erotyka

Hotele dla kobiet

Polecane artykuły: