Baza Firm dla Kobiet


Gabinet kosmetologiczno - podologiczny "LaLu" Ewa Jakóbczak

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Adama Mickiewicza 15
Kod Pocztowy: 27-600
Miasto: Sandomierz
Województwo: Świętokrzyskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 693 609 286
Strona www: lalu-gabinet.pl

Opis Firmy:

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i podologii. Codziennie dążymy do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Naszą pasją jest, nie tylko praca w zawodzie, a przede wszystkim pomoc, którą możemy nieść innym.

Naszym celem jest uświadamianie pacjentom przyczyn powodujących u nich problemy skórne. Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb, wykonywane przy użyciu sterylnych narzędzi oraz kosmetyków i preparatów najwyższej jakości.

W przypadku wystąpienia problemów podologicznych, którym bardzo często towarzyszy ból utrudniający lub nawet uniemożliwiający chodzenie proponujemy specjalistyczną pielęgnację stóp.


Opis działalności / Oferta:

Oxybrazja - zabieg oczyszczający, dedykowany dla osób posiadających skórę wrażliwą, delikatną lub naczynkową. Złuszczenie naskórka odbywa się tu przy zastosowaniu tlenu podawanego skórze pod ciśnieniem, umożliwiając usunięcie obumarłych komórek oraz zaskórników. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Mezoterapia bezigłowa - technika polegająca na mikroiniekcji substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Zapewnia poprawę napięcia skóry, redukcję zmarszczek, bruzd, rozstępów, przebarwień. Jest to skuteczna i bezbolesna alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów oferujących te same efekty, bez nieestetycznych skutków ubocznych.

Mikrodermabrazja - jest innowacyjną techniką mechanicznego złuszczania naskórka, zyskującą coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i na świecie. Rezultaty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu. Złuszczanie przeprowadzane jest za pomocą głowic ściernych. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny

Peeling kawitacyjny
- peeling wspomagany ultradźwiękami, umożliwiającymi oczyszczanie naskórka z nadmiaru sebum i pozbycie się zaskórników przy jednoczesnym usprawnieniu wnikania substancji nawilżających w głąb skóry. Zabieg zapewnia gładką i oczyszczoną skórę, przy jej jednoczesnym tonizowaniu z działaniem antybakteryjnym.

Bipolarne fale radiowe - stosowane w celu termicznego rozszerzenia naczyń krwionośnych sprzyjającemu dotlenieniu komórek skóry, który w efekcie zapewnia wzrost ich metabolizmu. Obecne w skórze fibroblasty są w ten sposób stymulowane do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zabieg ten z powodzeniem zapewnia efekt liftingujący.

Infuzja Tlenowa - infuzja tlenowa to bezbolesny i nieinwazyjny zabieg. Bazuje on na technologii tlenu hiperbarycznego, który pod wysokim ciśnieniem wprowadza w skórę skoncentrowane składniki aktywne. Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna...

Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Kuchnia, Dieta, Przepisy

Porady Kosmetyczne

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Seks i Erotyka

Lifestyle

Biznes dla kobiet