Baza Firm dla Kobiet


Health & beauty

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Na Grządkach 9
Kod Pocztowy: 30-421
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 509-355-652
Email: kamila.pieczyrak.h.a.b@gmail.com
Strona www: healthandbeautykp.pl/

Opis Firmy: Mam na imię Kamila Pieczyrak. Health & beauty to moja jednoosobowa działalność. Jestem magistrem kosmetologii. W zawodzie pracuję od 7 lat. Skończyłam studia podyplomowe z podologii.

Pracuję sprawnie, ale nie w pośpiechu. Chcę, żeby sama wizyta przebiegła przyjemnie i bez stresu tak też ustalone są czasy zabiegów. Dużą uwagę przykładam do bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzia m.in. pęsety, frezy, cążki, kopytka sterylizuję w profesjonalnym autoklawie, dzięki czemu mam pewność, że narzędzia są w 100% sterylne.

Pracuję na produktach wielu firm i wybieram tylko te, które według mnie są najlepsze. Nie namawiam klientów do kupowania produktów. To nie jest mój model biznesu. Swoją firmę staram się zbudować na wracających, zadowolonych klientach dlatego zawsze daję z siebie wszystko.

W mojej pracy najbardziej cieszy mnie uśmiech na twarzy klientki po skończonym zabiegu.

Opis działalności / Oferta: Oferujemy Pedicure (podologiczny, hybrydowy), Rzęsy i brwi (przedłużanie 1:1, lifting rzęs, laminowanie brwi, henna), Zabiegi na twarz (peeling kawitacyjny, oczyszczanie manualne, oczyszczanie wodorowe), Mezoterapia (igłowa, mikroigłowa), Zabiegi na ciało (masaż bańką chińską), Makijaż
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Pon-Pt 7:00-22:30
Sob 7:00-19:00
Nd 7:00-16:00

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Karnawał

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Kuchnia Polska

Kuchnie Świata

Facet

Podróże