Baza Firm dla Kobiet


Medea - Instytut Urody

Dane adresowe:

Ulica i Nr: 1000-Lecia Państwa Polskiego 10a/62
Kod Pocztowy: 15-111
Miasto: Białystok
Województwo: Podlaskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 505 608 882
Strona www: gabinet-kosmetyczny-bialystok.pl

Opis Firmy:

Nasz Gabinet tworzą osoby z pasją, które kochają swój zawód. Nasza praca przynosi man ogromną przyjemność i satysfakcję. Głód wiedzy i chęć doskonalenia naszej praktyki pcha do ciągłych poszukiwań i udoskonalanie umiejętności, abyśmy mogli dzielić się nią z Państwem

Nasza praca przynosi man ogromną przyjemność i satysfakcję. Głód wiedzy i chęć doskonalenia naszej praktyki pcha do ciągłych poszukiwań i udoskonalanie umiejętności , abyśmy mogli dzielić się nią z Państwem.

Instytut Urody Medea - gabinet kosmetyki i kosmetologii,medycyny naturalnej, medycyny estetycznej oraz spa. Rozwijamy się od 20 lat, sprawdzamy wszystkie trendy, szukamy nowości, aby mieć możliwość zapewnienia Państwu wysoką jakość usług.. W naszej ofercie posiadamy wszystkie usługi związane z podstawową kosmetyką, wzbogacone o wieloletnie doświadczenie i praktykę. Zachowujemy wszystkie środki ostrożności i higieny przy pracy ze skórą i ciałem naszych klientek i klientów. Dobieramy odpowiednią pielęgnację zarówno przy zabiegach w Instytucie, jak i pielęgnacji domowej. Specjalistyczna oferta opiera się na poważniejszej pielęgnacji na danych obszarach skóry, przy wyjątkowych problemach z jakimi się spotykamy. Gama zabiegów jest bardzo różnorodna, przeważnie wykonywana w seriach. Lifting, revitalizacja, odnowa komórkowa skóry, głębokie nawilżanie, czy generalna odnowa to główne zagadnienia tej grupy specjalistycznych usług naszego Instytytu.

Medycyna naturalna
Specjalizujemy się w zabiegach najstarszej medycynie naturalnej -ajurwedzie. Pomaga ona na stres, złe samopoczucie, zmęczenie. Zabiegi z tej dziedziny zachowują równowagę między duszą , ciałem i umysłem. Wiedzę tę ciągle pogłębiamy pobierając nauki u najlepszych nauczycieli na świecie. Stosujemy naturalne produkty przy zabiegach kosmetycznych, masażach czy refleksoterapii , nie zapominając o tym, że najważniejszy jest dotyk i indywidualne podejście do każdej osoby, która się do nas zgłasza.

Medycyna estetyczna
To dziedzina wymagająca ogromnej wiedzy, myślenia i uwagi. Kierujemy się w niej wieloletnim doświadczeniem i zdrowym podejściem .Dobór odpowiednio certyfikowanych produktów oraz szczególna ostrożność przy wykonywanych zabiegach pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty i co najważniejsze zadowolenie klientek.

SPA
Zajmujemy się pielęgnacją ciałem z pasją, szacunkiem i radością. Przynosimy ulgę, ukojenie zmysłów, relaks , odprężenie i wspaniałe samopoczucie. Muzyka, gra światłem oraz zapach biorą udział w zabiegach jakie oferujemy. Mamy doskonałe wyczucie i wieloletnią praktykę zawodową co wyróżnia nasz Instytut w wyjątkowości i dokładności w pracy nad ludzkim ciałem.

Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia:

pon - pt: 12:00 - 20.00


Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Seks i Erotyka

Polecane artykuły: