Baza Firm dla Kobiet


Heartwork Magdalena Zawadzka

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Jesionowa 74
Kod Pocztowy: 50-504
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 570408181
Email: magda@heartwork.pl
Strona www: heartwork.pl

Opis Firmy: Gdy wybierasz prezent dla kochanej osoby, na pewno chcesz, by był wyjątkowy, dopasowany do jej zainteresowań. Rękodzieło stworzone w mojej pracowni daje Ci pewność, że tak właśnie będzie. Znajdziesz tu szeroką ofertę pięknych, ręcznie robionych kartek, exploding boxów oraz albumów dostępnych od ręki. Wykonuję także zamówienia indywidualne, w pełni personalizowane - w dowolnym kolorze, z imieniem obdarowanej osoby lub jej ulubionym motywem.

Opis działalności / Oferta: Wykonuję kartki na uroczystości rodzinne: ślub, urodziny, imieniny, z okazji narodzin dziecka, chrztu lub komunii. Tworzę również albumy ciążowe na zdjęcia USG oraz świąteczne, a na specjalne zamówienie także na inne okazje. Dla par młodych przygotowałam ręcznie robione kartki z podziękowaniami dla rodziców, projektuję również zaproszenia, winietki, księgi gości oraz plany stołów.
Moją specjalnością jest tzw. exploding box - pudełko, które rozkłada się po zdjęciu wieczka, ujawniając oryginalny środek. W zależności od okazji w środku znajduje się tort, kompozycja kwiatowa, trójwymiarowa kapliczka z parą młodą, chrzcielnica i nie tylko. Exploding box jest także świetnym pomysłem na wręczenie gotówki w prezencie - na jednej ze ścianek można umieścić kieszonkę na banknoty.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy

Kategorie :
Pozostałe, Inne
Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Uroda, Kosmetyka, Zdrowie

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Kuchnia Polska

Kuchnie Świata

Facet

Seks i Erotyka

Podróże