Baza Firm dla Kobiet


Stonogi.pl - sklep z produktami do decoupage i scrapbookingu

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Grunwaldzka 111
Kod Pocztowy: 60-313
Miasto: Poznań
Województwo: Wielkopolskie
Dane kontaktowe:

Email: biuro@stonogi.pl
Strona www: www.stonogi.pl

Opis Firmy: Sklep stacjonarny w Poznaniu i działający internetowo z bogatym asortymentem produktów do decoupage, scrapbookingu i techniki mixed media. Działamy od ponad 10 lat i znamy trudny rynek kraft hobby od podszewki. W towar zaopatrujemy się u najlepszych krajowych dystrybutorów, sporo również samodzielnie importujemy m.in. z USA, W. Brytanii i Niemiec. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę Daily Art - litewskiego producenta farb i mediów do decoupage, scrapbookingu i technik mixed media, szablonów i drobnych dekorów z HDF, jako hurtownia zaopatrujemy sprzedawców detalicznych z całej Polski. Organizujemy również warsztaty. 95% naszych klientek stanowią kobiety :)

Opis działalności / Oferta: Znajdziecie u nas wszystko czego potrzebujesz, począwszy od podstawowych mediów do decoupage: klejów, lakierów i spękaczy, poprzez drewno do ozdabiania, szeroki wybór fab akrylowych i kredowych, papiery ryżowe i serwetki do decoupage sprzedawane na sztuki, poprzez papiery do scrapbookingu, stemple akrylowe, tusze, wykrojniki i tekturowe elementy ozdobne, a skończywszy na pastach strukturalnych, szablonach, dziurkaczach ozdobnych i wielu innych produktach kraftowych. Posiadamy równiez w stałej ofercie przedmioty do ozdabiania: bazy albumowe, drewniane pojemniki i pudełka, tabliczki z MDF, blejtramy, a także wszystkie konieczne akcesoria: nożyczki, pędzle itp.
Informacje:

Zasięg działalności: Krajowy
Dni pracy i Godziny otwarcia: Poniedziałek 11-19
Wtorek-Piątek 10-18
Sobota (tylko pierwsza sobota m-ca) 10:14
(w okresie wakacyjnym - lipiec, sierpień, w soboty mamy zamkknięte, a w piątek sklep jest czynny do godz. 16)

Kategorie :
Pozostałe, Inne
Mapa:
Jak dojechać:

Sklep mieści się w willi położonej tuż przy jednej z głównych ulic Poznania - ul. Grunwaldzkiej. Kilkaset metrów od Stadionu Miejskiego, tuż przy przystanku tramwajowym (linie 1, 6, 13, 15).
Galeria / Zdjęcia :
  

Kuchnia, Dieta, Przepisy

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Hotele i Podróże

Polecane artykuły: