Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

Nie jest tajemnicą, że jeśli mężczyzna chce uszczęśliwić kobietę, to wystarczy, że kupi jej ładną błyskotkę – może i w ten sposób nie wybaczymy poważnych przewinień, ale jakiś mały konflikt z pewnością pójdzie w zapomnienie. A skoro tak bardzo uwielbiamy biżuterię, to warto wiedzieć o niej coś więcej niż to, że im więcej karatów tym lepiej. Poznaj na przykład najsłynniejszych projektantów cenionych przez nas wisiorków, zegarków, kolczyków i pierścionków.

Więcej…

Biżuteria

Prezentujemy najnowsze wzory kobiecych zegarków marki Elixa Finesse. Zegarki charakteryzują się nietuzinkowym designem, nowoczesnością i elegancją. Z pewnością mogą być ciekawym akcentem do wielu stylizacji.

Więcej…

Biżuteria

Róża jest niekwestionowaną królową kwiatów. W kulturze europejskiej motyw róży symbolizuje namiętność, miłość, ale też czystość, wierność i odwagę. Jej odurzający zapach i zmysłowy charakter od dawna fascynują artystów, malarzy i poetów. Magda Dąbrowska w kolekcji Rosarium zawarła wszystkie oblicza róży - od pełnych pąków purpurowych kwiatów, przez doskonałą formę złotej róży po zachwycające prostotą gałązki z cierniami. Całość tworzy różany ogród pełen niezwykłych doznań.

Więcej…

Biżuteria

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, a ślubne obrączki to wyjątkowy symbol, który pieczętuje miłość. Apart z radością towarzyszy młodym parom w tych romantycznych chwilach – począwszy od zaręczyn, które są początkiem pięknej drogi, przez ślubne obrączki po biżuterię pozwalającą celebrować ważne momenty miłosnej historii.

Więcej…

Biżuteria

Cyrkonie wywołują niemałe kontrowersje. Niektóre kobiety mają im wiele do zarzucenia. Przede wszystkim to, że nie są kamieniami szlachetnymi, a jedynie je pozorują. Inne natomiast zauważają w nich świetną alternatywę dla drogich diamentów i świetny rodzaj ozdobników biżuterii na co dzień i na większe uroczystości. Niezależnie od tego, co sądzimy o cyrkoniach, musimy przyznać, że są one cały czas obecne w sklepach jubilerskich i na nowo stały się bardzo popularne!

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Aura to połączenie energii kamieni naturalnych: onyksu, agatu, lapis lazuli z najwyższej jakości subtelną oprawą. Każdy z jej elementów to osobna opowieść o kobiecej sile, indywidualności i odkrywaniu wewnętrznego blasku!

Więcej…

Biżuteria

Wyjątkowy jak różowy szampan. Doskonały jak widok na rzekę Hudson. Fascynujący, jak światła Nowego Jorku. Kolekcja Metropolitan w nowej, elektryzującej odsłonie! Miasto, które nigdy nie śpi. Tygiel kultur, centrum świata. Klaksony taksówek i stukot obcasów na 5th Avenue. Nowy Jork jest jak soczewka, w której odbija się to co, wyjątkowe. Tak jak najnowsza odsłona kolekcji Metropolitan, którą wyróżnia niezwykły kruszec – różowe złoto. To niegasnący trend od kilku sezonów i modna alternatywa dla żółtego i białego złota.

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Vento to splot lekkości, radosnych barw oraz festiwalowych wibracji. Subtelne naszyjniki i kolczyki, przypominające delikatne skrzydła motyla falujące na wietrze, przywołują na myśl najszczęśliwsze momenty. Poczuj wolność i zakochaj się w jedwabnych wzorach Vento - kolekcji, która uskrzydla!

Więcej…

Biżuteria

W najnowszej kampanii Apart głównymi bohaterkami – obok biżuteryjnych dodatków z kolekcji marki – są jej dwie piękne ambasadorki, czyli Kasia Sokołowska i Małgorzata Socha. Zrealizowane przez Marcina Tyszkę zdjęcia to kwintesencja naturalności, niewymuszonej elegancji i idealnie zbalansowanego połączenia zmysłowej kobiecości, wdzięku i dziewczęcej figlarności, uchwyconych wśród kolorytu kwiatowych i roślinnych motywów.

Więcej…

Biżuteria

Jedna z najbardziej malowniczych, położonych nad Oceanem Indyjskim afrykańskich krain jest tłem najnowszej kampanii marki Artelioni. Jednak to nie baśniowe wybrzeże Kenii towarzyszy wyrazistym biżuteryjnym wzorom marki, a surowość jej egzotycznych pejzaży i obecność charakterystycznych dla kontynentu przedstawicieli fauny.

Więcej…