Biżuteria

Co wpływa na kobiece wybory w kwestii stylizacji? Pora roku, dnia, ważne wydarzenie, a może po prostu aktualny nastrój? Wiele różnych czynników decyduje o tym, jaki look wybierają kobiety w danej chwili, ale jedno pozostaje niezmienne – biżuteria i zegarki marki Elixa doskonale współgrają z każdym z nich.

Nowa, jesienna kampania marki Elixa to hołd dla kobiecości i kobiecego zamiłowania do zmienności i różnorodności. Pokazuje, że kobiety w każdej odsłonie potrafią zadziwić i zachwycić. W roli głównej występuje oczywiście ambasadorka marki Elixa top modelka Zuzanna Bijoch. Sfotografowana przez Marcina Tyszkę ucieleśnia współczesną kobietę, podążającą zarówno za modą, jak i za swoimi upodobaniami. To, co przykuwa uwagę w kampanii, to dynamika zmieniających się stylizacji – od casualowych przez glamour po te nawiązująca do estetyki vintage. Każdą z nich uzupełniono biżuterią oraz zegarkami z logo Elixa. Co niesamowite – z każdą z nich wybrane wzory współgrają doskonale, bo marka potrafi zaskoczyć tym, jak swobodnie czerpie z różnych stylów. Wśród jesiennych nowości biżuteryjnych znaleźć więc można zarówno szlachetny minimalizm w kolorze srebra i złota, jak również awangardowe wzornictwo, które wyróżnia choćby ekspresyjne pierścionki, przypominające dzieła sztuki nowoczesnej. To biżuteria mocno osadzona w obowiązujących trendach, stąd też nie brakuje wśród nowości na przykład motywów zwielokrotnionego łańcuszka oraz intrygujących wariacji na temat kolczyków kół.

Z konsekwentnym designem biżuterii Elixa fantastycznie komponują się zegarki marki, w której kolekcjach świetnie zbalansowano ciekawe detale, jak podwójne paski z bogatą paleta barw oraz subtelnymi romantycznymi akcentami jak delikatne sylwetki motyli zdobiące tarcze wybranych modeli.

Ten pozorny eklektyzm, którym wyróżnia się marka Elixa sprawia, że jej dodatki tak doskonale korespondują z rytmem życia i stylem każdej kobiety.

Zdjęcia: Marcin Tyszka

Stylistka: Maja Naskrętska

Make up & Hair: Miguel Angel Gomez Tragacete

Produkcja: Warsaw Creatives