Biżuteria

Romantyczne kadry, uchwycone przez migawkę aparatu ulotne gesty, nuta klimatu retro i najpiękniejsze biżuteryjne wzory z kolekcji Apart, które wspaniale wpisują się w aurę święta zakochanych. Czułą opowieść o miłości stworzyli dla marki Apart Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz – gwiazdy ostatniej edycji show „Top Model”. Udział w kampanii walentynkowej Apart był dla młodych adeptów modelingu nagrodą za zwycięstwo w jednym z zadań w ramach programu – zmysłowej sesji w deszczu.

Twórcą nastrojowych zdjęć do kampanii Apart jest oczywiście Marcin Tyszka, który stanął za obiektywem aparatu i uchwycił bohaterów sesji w miejskich plenerach Warszawy oraz w stylowych wnętrzach. Zachwycające kadry wyróżniają się bezpretensjonalną, pełną naturalności i spontaniczności atmosferą. Z czułą historią zatrzymaną na zdjęciach wspaniale korespondują delikatne biżuteryjne wzory z symbolami miłości. Serce to główny motyw kolekcji Love Love marki Apart, w której występuje w kilkuset odsłonach, w tym również podkreślonych blaskiem diamentów. Popularne walentynkowe motywy nieskończoności czy przynoszącej szczęście koniczynki zdobią także wzory ze złota lub srebra z wielu kolekcji Apart, jak choćby Magic Moments, Colors of Life i Fun Fun, a także filigranowe zawieszki z kolekcji Beads oraz Charmsy.

Ta urzekająca opowieść o uczuciach powstała, aby inspirować zakochanych do stworzenia swojej historii o miłości, którą najpiękniej można wyznać ukochanej bez słów w wyjątkowej, biżuteryjnej formie z logo Apart.