Biżuteria

Pawie będące symbolem dostojności i wieczności stały się inspiracją do stworzenia kolekcji Pavoni, która jest hołdem dla jednej z pierwszych kolekcji YES “Pawi”. Teraz wraca z nowymi wzorami.

Pavoni, jedna z kultowych kolekcji YES stworzona przez projektantkę Magdę Dąbrowską, składa się z efektownych wzorów, bogato zdobionych kryształkami Swarovskiego. To subtelne połączenie wydobywa niezwykły urok oraz romantyczną naturę, a nowa odsłona ponadczasowych serc Pavoni, zaprojektowanych specjalnie na Walentynki, przypomina, że miłość jest wieczna. Kluczową rolę w kompozycji tej biżuterii odgrywają kolory – zieleń i odcienie niebieskiego, które idealnie podkreślają głębię emocji. Kolekcja została wzbogacona o nowe modele zawieszek i naszyjników a także pierścionków i kolczyków.

Walentynki to idealny czas na podkreślenie tego, jak wiele dla nas znaczy bliska osoba. Z tej okazji YES przygotował wyjątkową propozycję biżuterii Dla Niej i Dla Niego. W kategorii Dla Niego znalazły się m.in. eleganckie spinki, stylowe naszyjniki i zegarki, które są idealną odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego mężczyzny. Natomiast w kategorii Dla Niej można znaleźć jedne z najbardziej rozpoznawalnych wzorów YES, ponadczasową biżuterię, która doda blasku każdej chwili.