Biżuteria

W najnowszej kampanii Apart głównymi bohaterkami – obok biżuteryjnych dodatków z kolekcji marki – są jej dwie piękne ambasadorki, czyli Kasia Sokołowska i Małgorzata Socha. Zrealizowane przez Marcina Tyszkę zdjęcia to kwintesencja naturalności, niewymuszonej elegancji i idealnie zbalansowanego połączenia zmysłowej kobiecości, wdzięku i dziewczęcej figlarności, uchwyconych wśród kolorytu kwiatowych i roślinnych motywów.

Postawiono na spontaniczne, pełne naturalności kadry oraz paletę barw od bieli i beży, aż po intensywność zaczerpniętą z egzotycznych kwiatowych ogrodów. Na zdjęciach ambasadorkom towarzyszą fantazyjne kwiaty oraz świeża zieleń palmowych liści, w charakter ten doskonale wpisuje się zaprezentowana biżuteria. Nie brakuje w niej klasycznych brylantowych wzorów, ale pojawiają się również formy nawiązujące do kształtu kwiatu lotosu oraz liści miłorzębu i różnych innych wariacji na temat kwiatowych motywów; czarują także sylwetki ptaków i subtelnych motyli. Z koncepcją tą, odwołującą się do bogactwa i piękna natury, współgra tajemniczy charakter łapacza snów oraz romantyczny charakter skrzydeł w biżuteryjnej odsłonie. Nie brakuje także barwnych akcentów fantazyjnie oszlifowanych kolorowych cyrkonii, a także nasyconych wymowną symboliką detali, takich jak: nieskończoność, serce, krzyżyk w nowoczesnej odsłonie oraz biżuteryjne litery i imiona. W tej podążającej za światowymi trendami biżuterii dominuje finezja ażurowych form, dzięki którym nawet duże wzory charakteryzuje swoista lekkość.

Biżuteria marki Apart efektownie zaprezentowana przez ambasadorki Kasię Sokołowską i Małgorzatę Sochę jest niezwykle różnorodna; z wyczuciem odwołuje się zarówno do klasycznego wzornictwa, jak również do pełnej delikatności i uroku estetyki w duchu romantyzmu.

Tematy: