Aktualnosci

10 marca w szkole podstawowej w Borowej odbędzie się coroczna impreza pn. Gminny Dzień Kobiet. Wójt Iwona Agnieszka Łebek zaprasza do uczestnictwa w tym wydarzeniu kobiety w każdym wieku. Impreza będzie odbywać się w godzinach 14-19 i na pewno każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie tam coś dla siebie. Atrakcji nie zabraknie!

Podaruj sobie zdrowie i urodę

W tym roku organizatorzy skupili się przede wszystkim na szeroko pojętym zdrowiu. Zdrowy tryb życia promowany będzie przez dietetyków, którzy będą udzielali porad na temat żywienia. Pojawią się także fizjoterapueci, masażyści i trenerzy personalni, którzy zachęcać będą do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zadbano także o możliwość wykonania darmowych badań kontrolnych. Na miejscu imprezy będzie można poddać się badaniu wzroku, badaniu krwi, zmierzyć ciśnienie, sprawdzić i przeanalizować skład swojego ciała a nawet wykonać cytologię. Uczestniczki wydarzenia dowiedzą się także w jaki sposób zarejestrować się w bazie dawców szpiku oraz jak zostać dawcą organów. Oprócz aktywności związanych ze zdrowiem, Gminny Dzień Kobiet oferuje też szereg innych działań w "strefie urody". Panie będą mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych oraz fryzjerskich, a także skonsultować się ze stylistką i wizażystką.

Wiele różnorodnych propozycji

Przygotowano także warsztaty rękodzielnicze, podczas których będzie możliwość nabycia nowych umiejętności – m.in. wykonywania profesjonalnych wianków. Dla pragnących dowiedzieć się czegoś o przyszłości będzie możliwość skorzystania z usług wróżki. W miejscu imprezy będzie także działała kawiarenka w której panie z Kół Gospodyń Wiejskich zaoferują przygotowane przez siebie smakołyki. Nie zabraknie też licznych stoich handlowych wśród których każda pani znajdzie dla siebie coś interesującego. Aby uwiecznić swój udział w tym wydarzeniu chętne panie będą mogły skorzystać z fotobudki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które po kilku sekundach zostanie wydrukowane. Zapraszamy serdecznie 10 marca do szkoły w Borowej – nie może Was tam zabraknąć.