Aktualnosci

Już dziś (11 kwietnia) o godz. 19 odbędzie się wyjątkowy pokaz strojów kąpielowych z kolekcji Calzedonia Lato 2018. Wśród gości z całego świata, którzy będą oglądali show na żywo w Weronie, nie zabraknie ambasadorki marki Ani Lewandowskiej oraz znanych Influencerek: Macademian Girl, Jestem Kasi, PatriciiLehmann, Agnieszki Sołoń czy Kokorino.

Lato nadchodzi wielki krokami, więc Calzedonia jest gotowa do zaprezentowania olśniewających strojów plażowych. Możesz spodziewać się czegoś wyjątkowego! Efekty specjalne podczas show pozwolą Ci poczuć niezapomniany klimat wakacji – słońca, plaży i wszelkich przyjemności z nimi związanych.
Podążaj za #CalzedoniaSummerShow i zobacz najmodniejsze stylizacje na to lato!

Na tym nie koniec, tego lata Calzedonia przygotowała coś naprawdę spektakularnego – pierwszą kolekcję limitowaną! W jej skład wchodzi 5 modeli bikini i 3 stroje jednoczęściowe. Są tak olśniewające, że zestawione z szerokimi spodniami, modnymi jeansami czy nawet klasyczną spódnicą nadają się do noszenia również na co dzień czy nawet na wieczór. Kolekcja limitowana została zaprojektowana, by zachwycać klasycznym, eleganckim i szykownym wyglądem.

 

Obserwuj Calzedonia Summer Show na Instagramie:
Ani Lewandowskiej: https://www.instagram.com/annalewandowskahpba
Macademian Girl: https://www.instagram.com/macademiangirl
Jestem Kasi: https://www.instagram.com/jestem_kasia
PatriciiLehmann: https://www.instagram.com/patricialehmann
Agnieszki Sołoń: https://www.instagram.com/agnieszkasolon
Kokorino: https://www.instagram.com/kokorinoo
Calzedonia: https://www.instagram.com/calzedonia