Hotel dla Kobiet

Talaria Resort & Spa to przepiękny Pałac położony w malowniczej, cichej okolicy Trojanowa, na trasie Warszawa – Lublin, który powstał dla Pań i z myślą o Paniach. Już na wczesnych etapach planowania i projektowania, towarzyszyła nam myśl stworzenia miejsca wyjątkowego, zagadkowego, jedynego w swoim rodzaju czyli dokładnie takiego jakie są kobiety. Aby wywiązać się z powyższych założeń, stworzyliśmy miejsce gdzie w weekendy przebywają u nas same kobiety, miejsce gdzie nie ma dwóch takich samych pokoi oraz miejsce gdzie wraz z przestąpieniem progu poczujesz się po prostu wyjątkowo.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, Talaria ma do zaoferowania szeroki wachlarz pakietowy z którego każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Ponad to, do dyspozycji swoich gości, Pałac oddaje 34 ekskluzywne pokoje, basen z podwodną muzyką, sauny, jacuzzi, salkę cardio oraz domek ziołowy. W zaciszu naszego Pałacowego Spa, zapomnisz o wszystkich troskach i zmartwienia, zregenerujesz siły, nabierzesz chęci oraz wigoru do dalszego działania i zatęsknisz za nami, zanim stąd wyjedziesz.

Wiosenna oferta pobytowa to m.in:

8 marca - Dzień Kobiet w Talarii (2 noclegi, 3 dni, 100% przyjemności) - szczegóły tutaj

Wiosna w Spa (2 noclegi w formule wellinclusive, dostęp do strefy wellness, udział w programie inspiracyjno-sportowym, całodzienny pakiet kulinarny, specjalny wiosenny pakiet SPA) - szczegóły tutaj

Wielkanoc 2020 - Nie gotuj w Święta (i zabierz swoją rodzinę do TALARIA RESORT & SPA. Pakiet 4 dni - 3 noclegi – pomiędzy 10 a 14 kwietnia 2020r.) - szczegóły tutaj

Majówka w Talarii (min. 2 noclegi, strefa Spa & Wellness, biesiada przy ognisku) - szczegóły tutaj

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą Talaria Resort & Spa zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.talaria.pl lub kontakt z naszym zespołem, który zawsze chętnie odpowie na wszystkie pytania, pod numerem telefonu 22 397 73 08 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Do zobaczenia w Talara Resort & SPA – miejsca gdzie śni się więcej niż zazwyczaj i dzieje więcej niż na co dzień.

Talaria Resort & Spa na zdjęciach