Hotel dla Kobiet

Talaria Ladies SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet.

Talaria Ladies SPA położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 93 km od Warszawy, 78 km od Lublina. Centrum tego wyjątkowego miejsca stanowi XIX- wieczny pałac - otoczony stawami i zielenią 16-hektarowego parku dzięki zaangażowaniu nowych właścicieli oraz opracowaniu innowacyjnej koncepcji opartej na filozofii SPA & Wellness otrzymał nowe życie.

Do dyspozycji gości oddano 34 komfortowe pokoje i apartamenty - 16 w Pałacu i 18 w Pawilonie Parkowym. Każdy z nich urządzony jest w indywidualnym stylu inspirowanym życiem, osiągnięciami i sylwetkami sławnych kobiet - goście mogą zaplanować pobyt m.in. w pokojach „Mistrzynie ekstrawagancji”, „Mistrzynie Słowa”, „Magia Nobla”, „Magia Muzyki”, „Mistrzynie pędzla” czy „Mistrzynie Smaku” a także w Apartamentach „Magia Ekranu” i  „Magia Stylu" oraz Apartamencie First Lady. Dzięki połączeniu nowoczesności z odrestaurowanymi meblami i kobiecym detalom, udało się stworzyć komfortowe i przytulne wnętrza z „ożywioną” atmosferą towarzystwa… bez fizycznej obecności. Nie zapomniano także o kobiecych potrzebach, planując duże lustra, półki na kosmetyki czy też dobierając jakościowe kosmetyki do pokoi.

W Talaria Ladies SPA działają także Restauracja Susanne z herbaciarnią Essencia i kominkiem zarezerwowana wyłącznie dla kobiet, Restauracja Sophie z letnim tarasem oraz Bar & Cafe Catherine, w którym oprócz tradycyjnych i klasycznych drinków Panie znajdą kolekcję likierów z całego świata oraz lekkie, musujące koktajle.

Strefa Wellness & My Spa została przygotowana w taki sposób, aby nie tylko pielęgnować, relaksować i regenerować na miejscu, ale także inspirować i zachęcać do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu. Oprócz świata gabinetów i indywidualnych zabiegów dla urody, zdrowia i kondycji dopasowanych do osobistych upodobań; strefy wellness z basenami, zmysłowymi saunami, perłowym hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, obszarem relaksu i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności - przygotowano również tygodniowy program wykładów, prezentacji i aktywności, który ma się stać personalną inspiracją dla stylu życia i znalezienia własnej drogi dbałości o lepsze samopoczucie na co dzień.

W Oranżerii przygotowano salę konferencyjno-wystawową o powierzchni 370 m², a w Pawilonie Parkowym Salę Kominkową, w której będą się mogły odbywać warsztaty, seminaria, szkolenia czy też kameralne spotkania firmowe a nawet seanse filmowe.

W otoczeniu parkowym, oprócz 3 stawów, na gości będzie czekać Rybaczówka – miejsce biesiadne z piecem chlebowym, Letnia altana – miejsce nad stawem idealne na kameralny koncert, poranny fitness czy też elegancki gabinet masażu na świeżym powietrzu a także Nasza Bania – zewnętrzna słowiańska sauna z sensami dla hartu ducha i ciała. Nie zabraknie również dróżek do biegania i nordic walking.

W ofercie Talaria Ladies SPA znajdzie się także szereg rozmaitych, cyklicznych wydarzeń, w tym: warsztaty rozwojowe i artystyczne oraz liczne atrakcje, które pozwolą każdej z Pań odkryć siebie na nowo. – Talaria Ladies SPA to coś więcej niż Hotel & SPA. Niezależnie od tego, czy chcecie poczuć znów smak domowego soku z malin, czy delektować się Dom Perignon – w Talaria Ladies SPA to Wy, KOBIETY, jesteście zawsze dla nas najważniejsze i Wasze lepsze samopoczucie stawiamy na pierwszym miejscu. Nie znaczy to, że jesteśmy zamknięci na mężczyzn – i oni znajdą w Talarii swoje ulubione miejsce – zapewniają właściciele obiektu.

 

źródło: Talaria Ladies SPA