Hotel dla Kobiet

Gars am Kamp to malownicze miasteczko w Austrii, w którym znajduje się Resort La Pura. Jest to duży czterogwiazdkowy hotel & wellness, przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni nie mają do niego wstępu. W hotelu znajdują się duże, komfortowe pokoje, strefa wellness, spa, kryty basen, centrum fitness z codziennymi treningami oraz znakomita restauracja. Ponadto odbywają się tutaj konsultacje i zabiegi związane ze zdrowiem i kobiecą urodą.

Hotel

Hotel o podwyższonym standardzie, przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Pokoje duże i jasne, w których znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibar, część wypoczynkowa oraz nowoczesna łazienka ze szlafrokami, papuciami i zestawem kosmetyków. Z pokoi roztacza się widok na zamek, centrum miejscowości, ogród lub pobliski las. W cenę wliczono napoje bezalkoholowe z minibaru.

Relaks, Zdrowie i Piękno

W strefie Wellness & Spa dostępna jest szeroka gama zabiegów kosmetycznych i masaży. Codziennie odbywają się zajęcia gimnastyki w wodzie, joga, pilates, zumba. Na życzenie dostępny jest także osobisty trener i konsultant lekarski.

Ponadto specjalny zespół lekarski diagnozuje, leczy i dba o zdrowie kobiet. Wykonywane są tu zabiegi m.in. botoksu, usuwania cellulitu, leczenia hormonalnego, leczenia bólu kręgosłupa i inne. Opracowywane są także specjalne diety, ćwiczenia i zabiegi.

Kuchnia i potrawy

Restauracja La Pura serwuje lekkie i zdrowe dania. Oferowane śniadania są w formie bufetu, lekkie sałatki, zupy i dania wegetariańskie w porze lunchu, 5-daniowe kolacje z wyborem potraw oraz bufet z ciastami w godzinach popołudniowych.

Miejscowość i okolica

Gars am Kamp to historyczne miasteczko, położone zaledwie godzinę drogi od Wiednia. W średniowieczu za czasów Babenbergów miejscowość pełniła funkcje stolicy Austrii. Obecnie jest to miejscowość uzdrowiskowa. Znane w pobliżu miejsca to Krems oraz dolina Wachau, które oddalone są w odległości ok. 30 minut jazdy.

Więcej informacji o hotelu i oferowanych usługach dostępne pod adresem: www.lapura.at