Książki i Filmy

Oto nowości z wydawnictwa Dream, których premiery odbędą się w kwietniu 2020: „Jezioro tajemnic” Denise Hunter oraz „Pod powierzchnią” Lynn H. Blackburn. Obie książki należą do książek z kategorii kobiecej.

„Pod powierzchnią” Lynn H. Blackburn – premiera – 23.04.2020 r.

Pielęgniarka onkologiczna Leigh Weston przeprowadza się do Carrington w Karolinie Północnej i podejmuje pracę na oddziale ratunkowym miejscowego szpitala z nadzieją, że zostawi za sobą wstrząsające przeżycia związane z obsesyjnym pacjentem. Gdy ktoś psuje hamulce w jej samochodzie, dopada ją obawa, że prześladowca ją odnalazł. Zwraca się więc o pomoc do kolegi ze szkolnych lat, Ryana Parkera, detektywa z wydziału zabójstw.

Ryan czerpie satysfakcję ze swojej pracy zawodowej, jednak najbardziej spełnia się jako wolontariusz w grupie nurków wspomagającej biuro szeryfa hrabstwa Carrington. Kiedy w jeziorze Porter zostaje znalezione ciało bogatego biznesmena, a śledztwo wykazuje przerażające powiązania podejrzanego z Leigh Weston, ona i Parker stają w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

Lynn H. Blackburn jest autorką powieści uhonorowanej w 2016 roku nagrodą Selah Award for Mystery and Suspense oraz wyróżnieniem Carol Award. Pisarka wierzy w moc opowieści, szczególnie tych, które przypominają nam, że prawdziwa miłość istnieje i jest darem od Tego, który jest największą miłością. Blackburn uwielbia crossfit, kawę i czekoladę oraz sprawdzanie nowych przepisów, pożywnych zarówno dla ciała, jaki i ducha. Mieszka w Simpsonville w Karolinie Południowej wraz ze swoim ukochanym Brianem oraz trójką dzieci.

„Jezioro tajemnic” Denise Hunter– premiera – 16.04.2020 r.

Autorka bestsellerowych książek o miłości i zekranizowanej przez kanał Hallmark Grudniowej panny młodej powraca z nową powieścią i serią wydawniczą!

Po tragicznej śmierci rodziców Molly Bennett wraz z rodzeństwem łączą siły, by spełnić ich marzenie, i postanawiają otworzyć pensjonat w zabytkowej rodzinnej posiadłości.

Adam Bradford jest stroniącym od ludzi pisarzem, który ukrywa się pod pseudonimem Nathaniel Quinn i cierpi na zanik weny twórczej.Zdesperowany i ścigany przez terminy wydawnicze, wyjeżdża w poszukiwaniu inspiracji do miasteczka nad jeziorem w Karolinie Północnej, które wybrał na akcję najnowszej powieści. Tam poznaje swoją muzę – młodą właścicielkę pensjonatu, zakochaną w jego alter ego.

Gdy Molly podczas remontu znajduje w ścianie budynku tajemniczy stary list, razem z Adamem postanawiają odnaleźć nieszczęśliwych kochanków sprzed wielu lat, by pomóc im rozliczyć się z przeszłością. Jednak Bradford ma własne sekrety. Kiedy przeszłość zderzy się z teraźniejszością, a prawda wyjdzie na jaw, Molly i Adam będą musieli zdecydować, czy dla miłości warto zaufać.

DENISE HUNTER jest światowej sławy autorką. Napisała ponad 25 książek, w tym „The Convenient Groom”, która doczekała się ekranizacji emitowanej przez Hallmark Channel. Laureatka takich nagród, jak: The Holt Medallion, The Carol, Nagroda Czytelników, Przedmowa Roku i finalistką konkursu RITA.

Denise pisze wzruszające historie miłosne rozgrywające się w małych miasteczkach, które pozwalają czytelnikom doświadczać zakochania w imieniu bohaterów i żywić nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

W roku 1996, po śmierci swojego dziadka, Denise rozpoczęła pracę nad swoja pierwsza książką, pisząc, kiedy jej dzieci spały. Dwa lata później doczekała się wydania powieści i od tego czasu niestrudzenie tworzy nowe. Jej mąż uważa, że sam stał się inspiracją dla jej romantycznych historii, ale Denise z przekorą twierdzi, że pomaga jej w tym bujna wyobraźnia.

W przerwach pomiędzy wymyślaniem kolejnych historii miłosnych, odbywa liczne podróże ze swoją rodziną, lubi delektować się kawą i grać na perkusji. Mieszka na stałe w Indianie, gdzie wraz z mężem wychowuje trzech synów, szybko zbliżając się do etapu „pustego gniazda”.

Więcej na temat Denise, można przeczytać na jej stronie internetowej: https://DeniseHunterBooks.com lub profilu na facebooku: https://facebook.com/authordenisehunter.