Książki i Filmy

Cole jest fascynujący i nieziemsko przystojny. Ale nie liczy się z nikim i bywa okrutny. Najważniejsze jest jednak pytanie: czy potrafi kochać? „Okrutny rycerz” Ashley Jade to opowieść o miłości, odwadze i samoakceptacji. Drugi tom uwielbianej przez czytelniczki serii „Royal Hearts Academy” o rodzeństwie Covingtonów w księgarniach już 7 września!

Sawyer od dawna potajemnie podkochuje się w Cole’u. Dziewczyna jest jednak ostrożna w kontaktach z nim, ponieważ przez swój szorstki sposób bycia nieraz już sprawił jej przykrość. Pewnego wieczoru na mocno zakrapianej imprezie dochodzi między nimi do zbliżenia. Chłopak pod wpływem alkoholu otwiera przed dziewczyną serce. Sawyer jest urzeczona tym przypływem szczerości. Nie znała go takiego – czułego i wrażliwego! Dotąd tylko ranił wszystkich dokoła, nie liczył się z nikim i potrafił być naprawdę okrutny. Po imprezie dziewczyna czeka na kontakt od Cole’a, licząc, że ten wieczór będzie przełomem w ich relacji. Chłopak jednak wymownie milczy i demonstracyjnie ją ignoruje. W międzyczasie w szkole zaczynają krążyć plotki o tym, co między nimi zaszło…

Sawyer jest załamana, nie chce znać Cole’a i jest przekonana, że nigdy już mu nie zaufa. Postanawia skoncentrować uwagę na czymś innym, skupić się na nauce i korepetycjach,które daje swojemu przyjacielowi Oakowi. Jednak czy w jej sercu nie ma już śladu po niedawnym uczuciu? Czy Cole raz na zawsze zniknie z życia Sawyer?

Historia, którą poznajemy, przeplatana jest wspomnieniami obojga bohaterów. Czytelnik dowiaduje się, jakie wydarzenia z przeszłości sprawiły, że zamykali się na świat i starannie ukrywali swoje uczucia. „Okrutny rycerz” to emocjonująca opowieść o ludziach, którzy walczą o szansę na miłość. Książka Ashley Jade to wciągająca i pikantna lektura – czyta się ją z wypiekami na twarzy!

 

Ashley Jade – uwielbia romanse, najbardziej new adult romance i romantic suspense, nie stroni też od mrocznych romansów współczesnych i powieści erotycznych. Bohaterowie jej książek to postacie wielowymiarowe, budzące w czytelnikach skrajne emocje. Dorastając, Ashley dużo czytała i zapisywała opowiadania w dzienniku. Pewnej nocy miała dziwny sen i postanowiła wydać pierwszą serię powieści – to była najlepsza decyzja w jej życiu. Lubi słuchać muzyki i rozmawiać ze swoimi czytelnikami online.