Książki i Filmy

13.02.2019 r. nakładem Wydawnictwa Burda Książki ukaże się bardzo ważna i głęboko poruszająca powieść o kruchości i sile rodzinnych powiązań: Hannah Beckerman „Gdybyś tylko wiedziała”. Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult.


Melancholijna, urocza, doskonała w pokazywaniu sekretów, jakie chowamy przed bliskimi, nawet tymi, których kochamy. Uwielbiam tę książkę, choć nieraz doprowadzała mnie do łez.

JOJO MOYES

Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę. Czy prawda zawsze jest jednak najlepszym rozwiązaniem?
Rodzina Audrey się rozpadła. Jej dwie dorosłe córki, Jess i Lily, są ze sobą skłócone, a nastoletnie wnuczki nawet się nie znają. Sekret sprzed trzydziestu lat – to jedyne, co nadal ich łączy. Kiedy napięcie sięga zenitu, decyzja, którą przed laty podjęła jedna z sióstr, teraz może wyjść na jaw. Czy pomimo skrywanej tajemnicy i trwającej wiele lat niezgody pojednanie jest możliwe? I za jaką cenę?

 

PREMIERA: 13.02.2019

Hannah Beckerman jest uznaną i cenioną dziennikarką i wschodzącą gwiazdą beletrystyki. Dwanaście lat pracowała w telewizji, najpierw w dziale produkcji BBC, a potem jako redaktorka programów artystycznych i dokumentalnych w Discovery Channel USA. Obecnie jest dziennikarką. Zajmuje się także krytyką literacką i publicystyką w gazetach „The Observer”, „FT Weekend” i „Sunday Express”. Bywa również jurorem w wielu konkursach literackich, w tym Costa Book Awards. www.hannahbeckerman.com