Lifestyle

Zastanawiasz się czasem, co przyniesie ci los? Czy w końcu się zakochasz, czy będzie ci się powodziło w finansach? A może chętnie poczytałabyś o tym, jak będzie ci się układało w kwestiach zdrowotnych? Jeśli tak, to najwyższy czas na porcję zabawy. Przygotowaliśmy dla ciebie nowy horoskop 2020, który uwzględnia tematykę miłosną, zdrowotną i finansową w czasie od kwietnia do końca roku. Sprawdź, co cię czeka!

Horoskop 2020 – baran

Zdrowie

Jeśli cokolwiek z twoim zdrowiem pójdzie nie tak, to będzie dotyczyło to albo przeciążenia kręgosłupa, albo żołądka, albo cery. W dbaniu o to pierwsze pomoże ci na przykład joga – już teraz sprawdź, jak ją praktykować: joga ćwiczenia

Kariera i finanse

Twoja kariera nabierze teraz tempa, dostaniesz awans w pracy albo w końcu założysz własną firmę – od dawna o tym myślisz, prawda? Pamiętaj jednak, że choć będzie to finansowo naprawdę dobry rok, to powinnaś odkładać na czarną godzinę. Nie wydawaj wszystkiego od razu.

Horoskop miłosny

Barany generalnie są bardzo uparte, co zazwyczaj nieco przeszkadza nie tyle w zdobyciu partnera, co w utrzymaniu zgodnej relacji. Niestety w tym roku – a dokładnie już od kwietnia, twój bojowniczy nastrój da o sobie znać. W swoim związku będziesz zaborcza i zazdrosna, będziesz też doszukiwać się oznak zdrady. Rozwiązaniem jest małe odpuszczenie. Staniesz się dla niego bardziej atrakcyjna, gdy spuścisz z tonu, i bardziej interesująca, gdy skupisz się na własnych pasjach.

Jeżeli jesteś singielką, to spotkasz kogoś wyjątkowego, ale dopiero pod koniec roku. Wcześniej też będziesz nawiązywać znajomości matrymonialne, ale pamiętaj – nic na siłę!

Horoskop 2020 – byk

Zdrowie

Cały ten rok będzie dla ciebie dość łaskawy, jeśli chodzi o zdrowie. Złapiesz kilka przeziębień, ale prawdopodobnie – mimo twoich obaw, nie będzie to żadna poważniejsza infekcja. Chroń nerki przed chłodem, zwłaszcza w okolicach listopada!

Kariera i finanse

Układ gwiazd będzie sprzyjał ryzykownym inwestycjom. Uważaj jednak na zbyt pięknie wyglądające okazje, zwłaszcza w połowie roku. Horoskop na 2020 rok mówi, że możesz na nich sporo stracić.

Horoskop miłosny

Jeżeli jesteś w stałym związku, to będzie bez zmian – dobrze i stabilnie. Jedyne, co wam grozi, to odrobina nudy, ale przy odrobinie kreatywności szybko ją przegonisz. Singielki najpierw spotkają kogoś, kto będzie wydawał się ekscytujący, ale szybko okaże się zwyczajnie nieodpowiedzialny. Według horoskopu na 2020 szansa na pojawienie się „tego jedynego” pojawi się w pod koniec roku.

Horoskop 2020 – bliźnięta

Zdrowie

Niestety, gwiazdy sugerują poważne, zdrowotne kłopoty, na które sama sobie zapracujesz. Spójrz na swój styl życia i zastanów się, co robisz nie tak. Może najwyższy czas postawić na zdrowe jedzenie? A może już wiele razy byłaś ostrzegana przed zbyt intensywnymi treningami? Uważaj na siebie!

Kariera i finanse

Nie będzie źle, ale cudownie też się nie zapowiada. Uważaj na kredyty i staraj się opanować zachcianki – w tym roku zachowaj ostrożny stosunek do wydawania swoich pieniędzy. Horoskop na 2020 rok nie do końca sprzyja twojemu portfelowi.

Horoskop miłosny

Być może będzie to ciebie zaskoczeniem, ale spotkasz kogoś, kto mocno rozgrzeje twoje serce – choć z początku osoba ta będzie wydawała ci się materiałem co najwyżej na przyjaciela. Bliźnięta w związkach będą przeżywały mały kryzys związany z humorami partnerów – zachowaj cierpliwość i pamiętaj, że ten facet ma po prostu trudny czas.

Horoskop 2020 – rak

Zdrowie

Nie zagrażają ci co prawda groźne infekcje, ale powinnaś przyjrzeć się swojej skórze. Niestety wiele wskazuje na to, że pod koniec roku dobrze byłoby pokazać dermatologowi zmianę, która cię martwi.

Kariera i finanse

Ten rok nie sprzyja nowym biznesom, raczej nie dostaniesz też awansu. Z drugiej strony – zaczniesz czynić małe oszczędności. Gwiazdy teraz bardzo im sprzyjają!

Horoskop miłosny

Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie będzie to łaskawy rok dla Raków w związku. Może się nawet okazać, że ostatecznie postanowisz odejść od partnera… i będziesz czuła się z tym dobrze. Jeśli postanowisz zawalczyć o związek, to dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z terapii. Samotne Raki mogą w tym roku liczyć tylko na przejściowe miłostki.

Horoskop 2020 – lew

Zdrowie

Według horoskopu 2020, możesz mieć drobne problemy zdrowotne. Raczej nie będą miały związku z wirusami czy bakteriami, grozi ci raczej przeciążenie kręgosłupa oraz problemy… ze stopami. Przyjrzyj się im uważnie – może chodzi o zbyt częste noszenie szpilek?

Kariera i finanse

Niestety – żadnego awansu, żadnych premii, żadnych sukcesów (choć pracy będzie dużo). Jeśli będziesz miała szczęście, w tym roku nie stracisz pracy. Ale nawet jeśli nie uda ci się jej utrzymać, to już w końcówce roku pojawi się jakieś nowe, dobre rozwiązanie.

Horoskop miłosny

Wejdziesz w nowy związek, ale nie będzie fajerwerków – miłość pojawi się z czasem, będzie za to naprawdę głęboka. Jeżeli jesteś już w związku, to za wszelką cenę unikaj pokus – gwiazdy sugerują, że możesz rozpocząć romans, którego będziesz później bardzo żałowała.

Horoskop 2020 – panna

Zdrowie

Rok 2020 nie będzie dla ciebie ani korzystny, ani szczególnie zły. Może dokuczać ci kilka infekcji, gwiazdy wskazują też na migreny spowodowane stresem. Postaraj się go ograniczyć.

Kariera i finanse

Wszystko będzie układało się całkiem pomyślnie, przede wszystkim uda ci się spłacić część długów. Jeśli ich nie masz, może zaoszczędzisz trochę środków. W pracy stabilnie, bezpiecznie i spokojnie – aż do samego końca roku.

Horoskop miłosny

Przepiękny rok dla ciebie i twojego partnera – pod tym względem horoskop na 2020 rok jest dla ciebie niezwykle korzystny. Będziecie zgodni jak nigdy i jak nigdy będzie układać się wam w łóżku. Tylko pozazdrościć! Jeśli jesteś singielką, to już wkrótce przestaniesz nią być, a swoją miłość prawdopodobnie znajdziesz… w sieci.

Horoskop 2020 – waga

Zdrowie

Nadmiar używek, kiepska dieta i stres negatywnie odbiją się na twoim zdrowiu – co oznacza infekcję za infekcją. Niektóre Wagi będą musiały nawet pobyć przez chwilę w szpitalu. Dbaj o siebie i koniecznie zadbaj o zdrowszy styl życia, zaczynając od diety. Kilka cennych podpowiedzi znajdziesz tutaj:  jaka dieta

Kariera i finanse

Czeka cię ciężka i żmudna praca, ale dostaniesz za nią naprawdę dobrą zapłatę. Możesz nawet pod koniec roku spotka cię awans!

Horoskop miłosny

Niestety, tutaj będzie kiepsko – niektóre Wagi odkryją, że ich partnerzy mają romans. Jeśli znajdziesz się w tym gronie, to pamiętaj, że nie wszystko stracone – możesz zawalczyć o ten związek.

Horoskop 2020 – skorpion

Zdrowie

Brawo, to będzie naprawdę świetny rok! Horoskop na 2020 rok mówi, że będziesz miała mnóstwo sił i jeszcze więcej energii. Tak trzymaj!

Kariera i finanse

Czeka cię duża zmiana – prawdopodobnie zmiana pracy, ale wyjdzie ci to na dobre. Z pewnością nie będziesz mogła narzekać na finanse – niektóre Skorpiony zaczną zarabiać nawet dwa razy więcej niż w zeszłym roku.

Horoskop miłosny

Masz szanse na naprawdę wielką miłość, ale tylko pod warunkiem, że przełamiesz własne kompleksy. Uwierz w siebie i zacznij uśmiechać się d ludzi – nie będziesz żałowała. Przełom w życiu uczuciowym nadejdzie prawdopodobnie w wakacje. U Skorpionów w związkach stabilnie.

Horoskop 2020 – strzelec

Zdrowie

Jeśli będziesz o siebie dbała, nie powinnaś mieć większych problemów z zdrowiem. Jedynie w połowie roku możesz mieć drobne problemy, najprawdopodobniej ze wzrokiem. Może czas odwiedzić okulistę?

Kariera i finanse

Będziesz zarabiać więcej i to właściwie bez zwiększenia nakładów pracy. Co więcej, jeśli się postarasz, to szef spojrzy na ciebie łaskawszym okiem. Może jakiś awans?

Horoskop miłosny

Wszystko wygląda dobrze, a nawet bardzo dobrze! Jeśli jesteś w stałym związku, to podejmiecie ważną decyzję – może chodzi o dziecko albo wspólne zamieszkanie? Singielki będą miały szanse na spotkanie kogoś wyjątkowego, ale dopiero w okolicach września.

Horoskop 2020 – koziorożec

Zdrowie

Według horoskopu na 2020 rok będzie dopisywać ci kondycja, ale głównie dlatego, że zmienisz coś w swoim życiu. Już teraz zadbaj o swoją wagę albo rzuć palenie, gwiazdy wróżą sukces na tych polach.

Kariera i finanse

Wyraźnie widać polepszenie w finansach. W pracy bez zmian, więc prawdopodobnie coś wygrasz… albo odziedziczysz.

Horoskop miłosny

W tym roku będziesz wspaniałomyślną partnerką, za co twój mężczyzna odwdzięczy się gorącym uczuciem. Będzie wam bardzo dobrze, choć przyda się nieco świeżości w sypialni. Jeśli nie wiesz, jak znów rozniecić ogień, odpowiedź znajdziesz tutaj:  seks tantryczny

Horoskop 2020 – wodnik

Zdrowie

Nie zarywaj nocek i dbaj o odżywianie. W tym roku nie wydarzy się nic niepokojącego, ale tylko dzięki twojej trosce.

Kariera i finanse

Niestety, wszystko wskazuje na to, że będziesz musiała zacisnąć pasa. Szczególnie trudno może być ci w okolicach sierpnia, ale już w grudniu twoje konto znowu lepiej się zaprezentuje.

Horoskop miłosny

Jeśli jesteś w związku, to niestety może się okazać, że partner ma dość twojego stawiania spraw na ostrzu noża. Okaż mu wsparcie, bo to tego najbardziej potrzebuje! Singielki spod znaku Wodnika raczej pozostaną same, przynajmniej do grudnia.

Horoskop 2020 – ryby

Zdrowie

Będziesz miała dużo energii, ale gdzieś w okolicach kwietnia grozi ci poważna infekcja. Na wszelki wypadek pamiętaj, żeby unikać przeziębionych ludzi!

Kariera i finanse

Staniesz przed wielką szansą, ale i dużym ryzykiem. Według gwiazd to jednak dobry czas na nieco szaleństwa – odważne decyzje przyniosą ci spore sukcesy i całkiem przyzwoity stan konta.

Horoskop miłosny

Przed tobą gorące miesiące! Prawdopodobnie docenisz swój związek, nawet jeśli wcześniej wydawał ci się nudny i monotonny. Jeżeli jesteś singielką, to już na pewno tylko przez chwilę – w maju znajomi przedstawią ci kogoś, w kim się zakochasz.