Mężczyźni

W czwartek 19 września 2019 roku odbył się event marki Remington przygotowany specjalnie mężczyznom! Prezentacja nowych produktów, pokaz barberski, turniej FIFA, degustacja piw rzemieślniczych i… najprzystojniejsi polscy mężczyźni.

Wydarzenie marki Remington odbyła się w Solutions Rent na Placu Trzech Krzyży. Genialną atmosferę dało się odczuć już od samego początku, dzięki Dj’owi. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd, influencerów oraz redaktorów. Mogliśmy zobaczyć między innymi: Rafała Jonkisza, Tomka Ciachorowskiego, Artura Chamskiego, Piotra Sałatę, Kamila Owczarka, Artura Filipowicza, Przemka Burkackiego czy Maksa Ziębę. Goście mogli zapoznać się z nowościami marki, między innymi fantastyczną maszynką do stylizacji zarostu- F5. Odbył się pełen emocji turniej FIFA na konsoli PS4 między Rafałem Jonkiszem a Tomkiem Ciachorowskim! Obaj panowie mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie. Uwagę przykuło show, podczas którego barberzy wykonali metamorfozy z wykorzystaniem prezentowanych sprzętów. Nie obyło się bez przepysznych przekąsek, w tym także wegańskich. Przy barze każdy z gości mógł skosztować 20 rodzajów piw.

Marka Remington z pewnością może zaliczyć ten event do udanych. Już od samego wejścia aranżacja wnętrza, w którym przygotowano wydarzenie, robiła świetne wrażenie. Przygotowane atrakcje i zaproszeni goście stworzyli fantastyczną, niezapomnianą atmosferę. Wydarzenie dedykowane mężczyznom to kolejny sukces Remington.