Mężczyźni

Decydując się na zakup prezentu dla partnera, taty, brata czy przyjaciela, coraz częściej rezygnujemy z fizycznych prezentów, takich jak zestaw narzędzi, ekskluzywny alkohol czy perfumy. Zamiast nich, rośnie zainteresowanie podarunkami niematerialnymi, które związane są z przeżyciami i niecodziennymi doświadczeniami. Oferta rynkowa tego typu prezentów jest jednak na tyle zróżnicowana, że czasami trudno się zdecydować na jedną atrakcję lub voucher. Tym artykułem podpowiemy Wam, które upominki zawsze okazują się trafionym pomysłem i dzięki temu zasługują na szczególną uwagę.

Emocje w supersamochodzie

Dynamiczny wygląd, prestiżowa marka i potężny silnik pod maską - czyż nie brzmi to jak fantastyczny pomysł na prezent? Oczywiście, zakup takiego auta na własność to opcja przeznaczona dla najzamożniejszych, jednak możliwość jazdy takim samochodem jest na wyciągnięcie ręki! Preferencje mężczyzn w tej kwestii będą zróżnicowane: jedni wolą rajdowe Subaru Impreza WRX, inni postawią na kultowe Ferrari, a jeszcze inni zdecydują się na przygodę w bolidzie KTM. Mając powyższe na uwadze, można zakupić zestaw “Za kierownicą” na przejazd dowolnym z tych aut - obdarowany sam zdecyduje, które auto chce poprowadzić lub - jeśli nie posiada prawa jazdy - w którym z nich zasiądzie jako pasażer. Alternatywą dla sportowych marek jest przygoda w terenie podczas wyprawy OFF-ROAD, gdzie będziemy mogli przeprawić się przez leśne ścieżki, przeszkody wodne i zabłocone bezdroża. Inną rozrywką jest wyjście na gokarty, która z pewnością dostarczy nie mniejszych emocji za sprawą wspólnej rywalizacji i dynamiki jazdy po zamkniętym torze.

Wizyta na strzelnicy

Militaria, wizyty na strzelnicy i obsługa broni to dziedziny, które wciąż postrzegane są jako domeny mężczyzn. Zainteresowanie rekreacyjnym strzelaniem z broni w kontekście odskoczni, przygody lub “męskiego wypadu” stale rośnie, wskutek czego właściciele strzelnic chętnie poszerzają swój arsenał. Mając na uwadze atrakcyjne pakiety strzeleckie, szeroki wybór pistoletów, strzelb i karabinów oraz ciekawe szkolenia teoretyczne, proponujemy na prezent wizytę na strzelnicy. Adrenalina związana z obsługą broni dodatkowo podsycana zdrową konkurencją i chęcią ustrzelenia “dziesiątki” sprawia, że takie wyjście na długo zapadnie w pamięci obdarowanego. Jeśli obdarowany jest nieco za młody na korzystanie z broni lub zwyczajnie ma obawy co do takiej rozrywki, możemy zafundować substytut strzelnicy w postaci wyjścia na paintball, laser tag czy archery tag. Nieco inny wymiar rozrywki dostarczy nie mniejszych emocji, przyspieszy bicie serca, a co najważniejsze - przypadnie do gustu każdemu.

Niecodzienne kursy i zajęcia

Ostatnia grupa prezentów doskonale sprawdzi się, gdy obdarowany mężczyzna lubi odkrywać świat i fascynuje się nietypowymi aktywnościami. Jak często ma on okazję zagrać w bubble football, odbyć trening w pełnym rynsztunku rycerskim czy nauczyć się fachu jubilerskiego? Nawet jeśli członek rodziny lub przyjaciel ma stosunkowo zachowawcze podejście do tego typu rozrywki, to z pewnością ciekawość i chęć sprawdzenia się w nowej dziedzinie zachęcą do skorzystania z wykupionej atrakcji. Poza podanymi wcześniej przykładami, do dyspozycji jest cały szereg mniej lub bardziej nietypowych atrakcji: od lekcji gry w bilarda przez kurs piwowarski aż po warsztaty kulinarne. Wybór jest naprawdę spory, a podstawowa znajomość przyzwyczajeń i zainteresowań mężczyzny, którego chcemy obdarować w zupełności wystarczy, by wybrać idealny kurs. Jeśli jednak nie będziemy w stanie samodzielnie wybrać idealnego kursu, dobrą opcją będzie wybór zestawu “Dla niego”, w którym osoba otrzymująca prezent samodzielnie wybierze swój kurs.

Więcej prezentów dla chłopaka znajdziesz w serwisie prezentmarzen.com w zakładce prezent dla chłopaka: https://prezentmarzen.com/prezent-dla-ukochanego/