Moda

Przywitać sezon najpiękniejszymi kolorami, jakie przynosi jesień! To główny cel projektantów najnowszej kolekcji marki ORSAY. Soczyste barwy liści, butelkowa zieleń i kolor wina – oto odcienie, dzięki którym serce bije mocniej na myśl o jesiennych trendach.

Romantyczne retro z brązami na czele i nostalgiczne, kwiatowe printy pozwolą emanować stylem w szarą pogodę. Przygaszone pastele, szarości i beże zapewnią szykowne uzupełnienie każdej stylizacji. Doskonale czują się też w roli głównej… szczególnie gdy reprezentują wysokiej jakości linię - Premium Collection.

Miękkie swetry z wełną z alpaki i przytulne płaszcze z domieszką wełny pozwolą utrzymać naturalne ciepło i wprawią w przyjemny nastrój. Kolejny bohater do walki z chłodem to pluszowy płaszcz – niezbędny ‘puszysty przyjaciel’ każdej fashionistki. Do pełni modowego szczęścia potrzebny tylko sztruksowy, pastelowy garnitur! Pełne luzu, kultowe lata 70-te to także skórzane i dzianinowe sukienki oraz mix klasycznej kraty. Jak zakochać się w niej na nowo? Wystarczy dodać akcesoria z efektem krokodylej skóry. Klimat wielkomiejskiej dżungli w środku jesieni podkręci wzór paisley z uwodzicielską zielenią w tle. To najbardziej stylowe antidotum na pochmurne dni.