Moda

Moda na zdrowie? Dlaczego nie! Trend, który z powodzeniem przyjął się już w Europie zachodniej, powoli dociera również do Polski. Poznaliśmy sprawdzone rozwiązania, dzięki którym nie tylko wyglądamy i czujemy się dobrze, ale przede wszystkim.. dbamy o nasze zdrowie! I zupełnie nie mówimy tu o słynnym, jesienno-zimowym dylemacie, doskonale znanym każdej kobiecie – „ubrać się ciepło, czy ładnie?” To wyjątkowe dodatki, które nie tylko świetnie komponują się z naszą stylizacją, ale przede wszystkim pomagają nam dbać o dobre samopoczucie.

Okulary, zarówno te przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne, stały się nieodłącznym elementem naszych stylizacji, bez względu na porę roku. To już nie tylko codzienny dodatek, ale ważny element naszej garderoby, czy też „znak rozpoznawczy”. Dzielimy się na tych, którzy wybierają szkła kontaktowe, oraz takich, którzy stawiają na klasyczne oprawki. Możemy powiedzieć, że z wady wzroku zrobiliśmy niemały atut. Każdy z nas zna kogoś, kto posiada ogromną kolekcję okularów korekcyjnych. Jeszcze inaczej jest z tymi przeciwsłonecznymi. Tutaj wybór jest ogromny, a te, poza praktycznym zastosowaniem, jakim jest ochrona przed  światłem słonecznym, po prostu stały się absolutnym „must be” każdej, letniej stylizacji.

Do Polski dotarł także nowy trend z Europy Zachodniej – okulary chroniące oczy przed szkodliwym, niebieskim światłem, emitowanym ze świetlówek LED oraz urządzeń elektrycznych. Takie rozwiązanie to doskonały pomysł dla wszystkich tych, którzy uwielbiają uzupełniać swoją stylizację ciekawym dodatkiem, a przede wszystkim dbają o własne oczy. Korzyści płynących z użytkowania jest naprawdę wiele – ochrona wzroku, lepsze samopoczucie, poprawa koncentracji oraz jakości snu. Tutaj świetnym przykładem mogą być okulary Barner, które przywędrowały do Polski prosto z Hiszpanii. Nie tylko pomogą nam zwalczać konsekwencje długich godzin spędzonych przed ekranami urządzeń cyfrowych, ale będą również świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji, a szeroki wybór kształtów i kolorów sprawia, że idealnie wpasowują się w obecnie panujące trendy. Producent zaproponował nam trzy różne oprawki w wielu kolorach. Możemy więc dowolnie tworzyć dziesiątki kombinacji, które świetnie współgrają z każdą propozycją modową – bez względu na okoliczności spotkania. Założyciele marki stworzyli również rozwiązanie na słoneczne dni. W ofercie znajdziemy specjalne klipsy przeciwsłoneczne, które z łatwością nałożymy na każdy rodzaj oprawek.

Na stronie www.barnerbrand.pl znajdziemy szeroki wybór oprawek dla kobiet i mężczyzn oraz specjalne nakładki przeciwsłoneczne. Okulary będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób bez wady wzroku, jak i tych, którzy używają soczewek kontaktowych. Nie posiadają bowiem szkieł korekcyjnych – ich zadaniem jest ochrona naszych oczu przed szkodliwym, niebieskim światłem.