Moda

Sugarfree i Cardio Bunny wraz Eli Meli połączyły swoje siły, aby stworzyć unikatową kolekcję, której nie może zabraknąć w Waszych zimowych szafach! Kolekcja MINI została stworzona z myślą zarówno o mamie, jak i córeczce. Świetne jakościowo produkty, będą więc rewelacyjnym prezentem pod choinkę dla obu pań!

Nie bez przyczyny zwracamy uwagę na jakość. Cały proces produkcyjny, począwszy od tkanin, projektowania i na szyciu skończywszy odbył się w Polsce.

W kolekcji znajdziemy między innymi komplety dresowe i eleganckie sukienki, w których składzie dominuje najbardziej pożądane włókno roku - bambus! Co wyjątkowego kryje się w pozyskiwanej z niego dzianinie? Przede wszystkim jest w stu procentach biodegradowalna i łatwiejsza w utrzymaniu, dzięki czemu dłużej możemy nacieszyć się ubraniem, nie szkodząc przy tym środowisku. Dodatkowo, tkanina bambusowa jest bardziej oddychająca niż bawełna, na dłużej utrzymuje suchość i co więcej, jest niezwykle przyjemna w dotyku.

Kolekcja MINI to również produkty wykonane w 100% z bawełny. W asortymencie przeznaczonym zarówno dla kobiet, jak i dziewczynek znajdują się piękne sukienki, idealne na Boże Narodzenie, świąteczne bluzy oraz oryginalne fasony dresów, które fantastycznie sprawdzą się podczas długich zimowych wieczorów i leniwych, rodzinnych poranków.

Prawdziwą wisienką na torcie są czapki! Urocze, cieplutkie nakrycia głowy z pomponami lub perełkami ożywią każdą zimową stylizację zarówno u dorosłych jak i małych kobietek.

Tworzenie tej kolekcji było dla nas wyjątkowych przeżyciem, gdyż do udziału w sesji zdjęciowej zaprosiliśmy fanki naszych marek. Cudownie było  razem spędzić czas i poczuć klimat nadchodzących świąt.

Pełny asortyment kolekcji MINI już dostępny w butikach stacjonarnych oraz na stronach internetowych www.cardiobunny.com i www.sugarfree.pl. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Was na zakupy!