Moda

Kobiece, naturalne piękno - czy jest coś bardziej stylowego…? Marka ORSAY dobrze o tym wie, a kwintesencję tej filozofii pokazała w zjawiskowej kampanii na sezon jesień 2020 - Stylish Autumn.

Kolekcja pełna stylu zachwyca różnorodnością, swobodą i wprost emanuje trendami. Otwiera ją linia Golden Days, czyli miejskie retro na słoneczne, wrześniowe dni. Printy w żółtych tonacjach, ponadczasowy denim i dzianinowe elementy spotykają się z satyną i skórzanym materiałami.

Całość daje świeży efekt w stylu neo utility - wszystko po to, aby nie dać się jesiennej nudzie, a lśnić szykiem na co dzień. W takim duchu jest też utrzymana kolekcja Independent Woman inspirowana nowojorskim designem i trendami prezentowanymi podczas fashion week’ów.

Minimum formy dla równowagi bogatych tekstur, czyli gra gładkich skór i mięsistej wełny, tworzą bezpretensjonalne zestawy z wyraźną nutą elegancji. To rozwiązania ready-to-wear dla kobiet, które w swoim napiętym kalendarzu zawsze znajdą miejsce na dobry styl. Dla tych, które lubią stawiać sobie poprzeczkę jeszcze wyżej i chcą wyglądać z klasą absolutnie przez cały dzień, powstała linia Upper Chic.

Klasyka z akcentem french touch to solidna podstawa tej kolekcji. Znajdziemy tu niezawodne wzory, jak krata, pepitka, stonowane, eleganckie kolory i przytulne materiały. Taka esencja stylu casualowego sprawdzi się bezwzględnie na każdą okazję. A gdy okazja będzie naprawdę wielka, warto zwrócić uwagę na propozycje w klimacie party. Mimo jesieni kobiecość rozkwita tu w pełni. Fantazyjne, kolorowe kwiaty na czarnym lub białym szyfonie lub tajemnicze, prześwitujące tkaniny oraz połyskujące detale - brzmi jak sen nocy… jesiennej. A przynajmniej bardzo romantycznie i zmysłowo. Kobieta niejedną ma naturę!

Dlatego w kolekcji ORSAY nie zabrakło trendu boho. Wild Prairie to przede wszystkim mleczna biel, otulona ciepłym beżem, gdzie kożuchy kryją pod sobą delikatne suknie, a kowbojskie buty wieńczą charakterny ton stylizacji. ORSAY tą kampanią i kolekcją udowadnia, że jest blisko kobiecej natury, która jest piękna w każdej postaci, a to piękno wystarczy tylko podkreślać.

Fot. materiały prasowe ORSAY