Moda

Karko to polska marka sprzedająca online odzież dla kobiet plus size. Na stronie znajdziemy od dresów po garsonki i sukienki okolicznościowe. Karko na rynku odzieżowym jest od 10 lat i słynie z wysokiej jakości ubrań w rozsądnej cenie. Właśnie ruszyła nowa wiosenna kolekcja, która stawia na kolory pastelowe i motywy roślinne.

Drobne kwiatowe wzory, pastelowe odcienie, skóra oraz jeans

Karko drobne wzory na ubraniach w swojej kolekcji ma, które są modne właściwie już od minionego lata, w którym to bujnie ozdabiano nimi zwiewne damskie sukienki i eleganckie koszule. Prognozuje się, że motywy kwiatowe utrzymają się w modzie co najmniej do sezonu letniego 2021. Nadają one odzieży delikatnego akcentu retro, co dobrze uzupełniają równie modne dzianiny o szerokim splocie i pastelowe kolory. Do najbardziej pożądanych barw w tym roku należą odcienie takie jak pudrowy róż, lilia, krem, jasny żółty i mięta jakie zobaczymy w nowej kolekcji marki Karko.

Modę i wygodę - to dziś najmodniejszy trend jaki można połączyć

W wiosennych trendach królują dresy- ten rok do nich należy. Ma być modnie i wygodnie, bo spodnie dresowe możemy łączyć z koszulą czy obcasami. Najważniejsze by nam było komfortowo. Niektórzy twierdzą, że to Covid sprawił i przyniósł ten dawno niewidziany trend. Dresy basic czyli klasyczne czarne lub szare, lecz dresy w kolorze od zieleni, po róż czy pomarańcz są gorącym trendem, który warto mieć w szafie. Marka Karko ma swojej kolekcji spory wybór dresów, które sprawią, że będziemy modne w tym sezonie.

W tym sezonie podkreślamy talię

Dopasowane spódnice, sukienki z paskiem w talii to będzie kobieca osłona wiosennej kolekcji, którą Karko uwielbia. Marka słynie z eleganckich sukienek, które podkreślają kobiece kształty i to będzie tegoroczny hit, który sprawdzi się na każdej sylwetce i nada kobiecej pewności siebie polką. Takie sukienki lub spódnice sprawdzą się zarówno w biurze, jak i na mieście, a nawet w domu. Bo kobieco i elegancko możemy wyglądać każdego dnia. `