Moda

Bialcon zabiera nas w modową podróż z nostalgiczną nutą włoskiego kina lat 70-tych. Kolekcja na Sezon Jesień-Zima 2022/23 to propozycja dla kobiet poszukujących nieoczywistych zestawień w ramach klasycznego stylu.

W tym sezonie królują geometryczne wzory w stylu vintage oraz miksowanie różnych deseni w jednej stylizacji. Looki mają charakterystyczne żywe kolory w oryginalnych połączeniach. Dzięki produkcji w Polsce zachowana została dbałość o detale na każdym etapie powstawania produktu.

***

O MARCE BIALCON

Bialcon ubiera polskie Kobiety już od 28 lat. Markę stworzyła Barbara Chwesiuk i do dnia dzisiejszego jest Dyrektor Kreatywną. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży liczącą 70 salonów firmowych w całej Polsce, a także poza jej granicami. Siedziba i główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej. Aktualnie potrzeby Kobiet zostały podzielone na 3 główne marki: BIALCON, RABARBAR oraz najnowszą linię BIALCON ART.

BIALCON to klasyka i ponadczasowość w nowoczesnej formie, dostosowanej do aktualnych trendów. BIALCON to moda zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak również na przyjęcie czy wieczorowy bal. Dzięki dbałości o detale i wykończenie, możliwej dzięki produkcji w Polsce, ubrania, stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON ART to przede wszystkim autorskie nadruki BIALCON, drukowane na tkaninach, z których szyte są niecodzienne, limitowane kolekcje.

Kobieta ubrana w BIALCON ART może być pewna, że przykuje uwagę otoczenia i zostanie wyróżniona. BIALCON ART to stroje wyraziste, odważne, ale zarazem eleganckie i kobiece.