Moda

POLANKA fashion to polska marka istniejąca od 2012 roku, która w nietuzinkowy sposób interpretuje klasyczny styl i adaptuje go na potrzeby współczesnych Kobiet. Nutka romantyzmu, kobiece kroje, dziewczęcy wdzięk, duży nacisk na detale i jakość tkanin - w skrócie definiują projekty marki.

W sezonie AW 2017/18 Kobieta POLANKA jest zmysłowa, kobieca a zarazem dziewczęca. Dzieje się to za sprawą nienachalnych fasonów, których zadaniem jest podkreślić indywidualną osobowość Kobiety. Duży nacisk położono na detale: seksowne głębokie dekolty w literę V, zmysłowe rozcięcia, wiązania pod szyją i przy rękawach, żaboty, romantyczne falbany czy rzędy guzików. Harmonijna klasyka została wzbogacona elementami nawiązującymi do przeszłości, które bardzo często możemy znaleźć w szafach naszych mam, babć. Proste, wygodne kroje i szlachetne tkaniny - naturalne i przyjemne w noszeniu takie jak szlachetne wełny (kaszmir, angora, wełna dziewicza), jedwabie i wiskozy - tworzą kolekcję ponadczasową i odporną na sezonowość.

W kolekcji prym wiodą ponadczasowe sukienki i świetnie skrojone płaszcze, które stały się już flagowym produktem marki. Płaszcze wykonane ze szlachetnych materiałów jak kaszmir, angora, wełna dziewicza są idealne podczas jesienno-zimowych dni (zwłaszcza te docieplone otuliną wełnianą). Z kolei precyzyjnie skrojone sukienki, o luźnych, mniej zobowiązujących krojach w ulubionym przez markę granacie i wzorach są idealne na niemal każdą okazję i co ważne porę roku. Codzienne propozycje dopełniły marynarki, bluzki a także spódniczki midi (w gorącej czerwieni i biało-czarnej pepitce) oraz mini w kratę.

Tradycyjnie już, za obiektywem stanęła Magdalena Kozicka.

Cała kolekcja polanka fashion dostępna jest w sklepie internetowym polankafashion.com