Moda

Intimissimi prezentuje najnowszą kolekcję Wiosna 2018, która pozwala przyjrzeć się bliżej nadchodzącym trendom i jest o krok przed pragnieniami, które zrodzą się w tym sezonie.

Jest interpretacją wątków zaczerpniętych ze sztuki, za pośrednictwem których marka stara się ujawnić różne oblicza kobiecości. Lekkość tańca, bogactwo zdobień obrazu oraz intensywność muzyki połączone razem tworzą zmysłową historię o kobietach. Toczy się ona w najbardziej malowniczych, włoskich lokalizacjach. Scenerią dla tego niezapomnianego sezonu są: romantyczna Werona, eleganckie Portofino i słoneczne wybrzeża Morza Śródziemnego.

Każde z tych miejsc ma swoje odzwierciedlenie w innym trendzie, stworzonym specjalnie na nadchodzącą wiosnę, a motywem przewodnim każdego z nich jest romans. Dlaczego więc nie zacząć od miasta Romea i Julii? Love in Verona został zainspirowany emocjami związanymi z tym miastem, które są wyjątkowo intensywne w czasie Walentynek. Prezentuje on elegancką i szykowną kobietę oraz  sensualność, która ujawnia się w połączeniu przezroczystości, wyeksponowanych za pomocą czarnych, koronkowych haftów z delikatnymi, tasiemkowymi sznurowaniami. Grają tu rolę również kontrasty czerni i bieli oraz eleganckie połączenie czerni i granatu.

Romantic Ballet nawiązuje z kolei do świata tańca klasycznego i jest nową interpretacją debiutu tancerki baletowej na deskach opery La Scala. Ten trend zachwyca delikatnymi splotami, roślinnymi printami oraz romantyczną, dwukolorową koronką. Dominują w nim odcienie różu: od cielistego po fioletowy, a także przygaszona zieleń i błękit.

Kolejny trend, Botticelli’s Spring, jest hołdem dla jego słynnego obrazu “Wiosna”. Współczesna Flora została w nim przedstawiona w formie romantycznych nadruków pąków kwiatów i różanych aplikacji na przeźroczystych materiałach. Całość utrzymana jest w kolorystyce pudrowego i fiołkowego różu, pastelowych odcieni niebieskiego oraz neutralnych barw, takich jak np. biel czy jasny szary.

Zainteresuje Cię także: