Moda

Kim jestem? Kobietą. Co robię? To, co chcę. Ile mam lat? Tyle, na ile się czuję. Jaki noszę rozmiar? Odpowiedni dla mnie. Czy różnię się czymś od innych kobiet? Tak, jestem sobą. W czym jestem podobna do innych kobiet? Ja też jestem piękna!

Czy znasz kobiety, które właśnie tak opisałyby siebie? My tak. W Quiosque  spotykamy je codziennie. Są nimi nasze Klientki. Kobiety, które czują się dobrze w każdym wieku i rozmiarze. Są różne, ale tak samo piękne.

Nasze hasło  brzmi: „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”. Uważamy, że piękno tkwi w każdej kobiecie, jej pewności siebie, oczach czy uśmiechu. Nie jest zależne od rozmiaru, typu sylwetki, wieku czy wzrostu. Naszym zdaniem nie ma kanonu piękna.

Dlatego do wiosenno-letniej sesji lookbook zaprosiliśmy pięć wyjątkowych kobiet, różniących się w wielu aspektach, a jednocześnie równie pięknych. Nie masz wymiarów modelki? Marilyn Monroe też ich nie miała! Pamiętaj, że nie rozmiar świadczy o Twojej kobiecości, a samoakceptacja.

Mamy różne ciała i różne gusta. Jesteśmy w różnym wieku i na różnym etapie życia, ale wciąż możemy czuć się i wyglądać kobieco oraz atrakcyjnie. Poznajcie nasze modelki, które udowadniają, że być inną, to przede wszystkim być piękną!