Moda

24 lipca wieczorem w Weronie odbył się wyjątkowy pokaz kolekcji jesień/zima 2018/2019 Tezenis. Marka zabrała nas na niezapomnianą, modową imprezę do #TezenisClub.

Jak co roku, przygotowała swoiste show, będące kombinacją najnowszych trendów, tańca i energicznej muzyki, za którą odpowiadała Paris Hilton.

Na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Gizele Oliveirę czy Zhenyę Katavę, ale to nowa kolekcja była prawdziwą gwiazdą wieczoru.

Znajdziemy w niej bieliznę i odzież wykonane z delikatnych materiałów, koronek i kwiatowych haftów nawiązujących do folku. Pojawiły się również elementy łączące w sobie zmysłowe, transparentne tkaniny z romantycznymi dzianinami w naturalnych kolorach w stylu boho. Kwiatowe materiały i koronki zostały przełamane nowoczesnym tiulem w kropki oraz czarną aksamitką. Miłośniczki uwodzicielskiej kobiecości w stylu vintage z pewnością pokochają produkty nawiązujące do lat 60. za pośrednictwem modnego weluru czy intrygujących koronek.

W nowej kolekcji Tezenis pojawią się też oczywiście elementy o rockowym charakterze. Czerń zyskała nowy wymiar w formie bogatych koronek, lureksowych haftów czy błyszczącego, woskowanego materiału.

Zupełną nowością jest linia Invisible Underwear, która łączy w sobie delikatną koronkę, przypominającą drugą skórę z niezwykle zaawansowaną technologicznie, niewidoczną pod ubraniem tkaniną.

Podczas show nie mogło zabraknąć mediów i przyjaciół marki z całej Europy. Show z pierwszego rzędu oglądały takie Influencerki i blogerki modowe jak Maffashion, polska ambasadorka Tezenis, Joanna Kuchta czy  Emma Marrone. Polskę reprezentowały również aktorka i piosenkarka Kasia Sawczuk, youtuberka Aga Stachurska, DJ-ka Natalia Kusiak z kolektywu Princess Rap oraz Gabriela Kugla.