Moda

Siła, dynamizm i... temperament. Czerwień to najbardziej kobiecy z kolorów, jednocześnie pobudzający zmysły i chęć do działania. Jego żywiołowość i intensywność sprawiają, że trudno mu się oprzeć, a magnetyczna siła jego przyciągania jest ogromna. Dlatego zadedykowaliśmy mu specjalną kolekcję BUSINESS RED – idealną wtedy, kiedy chcesz rozbudzić w sobie kobietę przebojową. To pierwsza z naszych trzech propozycji do biura w tym sezonie.

Ołówkowa szara spódnica, czy pełen charakteru garnitur w minimalistyczną kratę, w towarzystwie czerwieni nabierają nieuchwytnego czaru. Pozwól sobie na bycie docenioną! Do klasycznych biurowych zestawów dodaj karminową koszulę z rozszerzanymi rękawami lub czerwony żakiet podkreślający talię, a przyciągniesz oczy słuchaczy i... wizję awansu. Jeśli szukasz zestawu, który idealnie połączy subtelność i delikatność z przebojowością, tak potrzebną w trakcie biurowej narady, czy burzy mózgów, pokochasz naszą plisowaną sukienkę.

Poza prawdziwym bogactwem kreacji skąpanych w ognistych czerwieniach, BUSINESS RED to także wyjątkowo kobiece fasony i dodatki: ołówkowe spódnice, dopasowane sukienki, eleganckie koszule, fantazyjne fontazie i idealna na jesień, subtelna krata. A ponieważ w TARANKO wiemy, że urok czerwieni tkwi w tym, że nie potrzeba jej wiele, by wywołać pożądany efekt, nie zapomnieliśmy też o takich akcesoriach, jak szpilki, pikowana torebka, czy elegancki skórzany pasek.

To wystarczy, by odmienić grzeczny zestaw w look kobiety sukcesu. A jeśli chcesz dodać swoim biznesowym zestawom jeszcze odrobiny temperamentu i mocy, nie zapomnij o ponadczasowej czerwonej szmince – to prawdziwy kobiecy atrybut, który pasuje do każdej stylizacji.

Daj się zauważyć w BUSINESS RED!

Tematy: