Moda

Kobieta w oczach TARANKO emanuje wewnętrzną siłą – potrafi niestrudzenie dążyć do celu, realizować swoje marzenia, a przy tym nie stracić na subtelności i elegancji. Tworząc kolekcję Business myślimy o fasonach, które pozwolą poczuć się pięknie i komfortowo, dodadzą pewności siebie, a jednocześnie pozwolą być sobą.

W tym sezonie róż to nasza nowa czerń, a w połączeniu z szarościami, czernią i bielą, tworzy zestawy, które są esencją kobiety sukcesu: ponadczasowa klasyka, nieoczywiste detale i subtelność, która podczas negocjacji i ważnych spotkań, wcale nie jest słabością, ale atutem.

Prosta, różowa sukienka z dołem wykończonym delikatną falbaną to już klasyka, która sprawdzi się zarówno w biurze jak i na biznesowym spotkaniu. Róż zaprezentuje się wyśmienicie również na spodniach – czarny, pionowy pas optycznie wydłuży nogi, a pastelowy kolor w połączeniu z popielatą marynarką, to zestaw, któremu trudno odmówić uroku. Klasyczna biała bluzka nabierze charakteru dzięki kołnierzykowi z różowymi aplikacjami.

W TARANKO udowadniamy, że klasyka nie musi być nudna – prosta szara sukienka z białym kołnierzykiem i mankietami zachwyca prostotą, a klasyczny krój sprawia, że to ponadczasowa kreacja dla każdej businesswoman.

Tematy: