Nowe Produkty

Velo Jungle to nowa, młoda, polska marka dedykowana aktywnym dziewczynom i kobietom. Oryginalne wzory, zapewniające widoczność na trasie rowerowej, najwyższa jakość materiałów i zapewniające wygodę projekty charakteryzują markę.

Aneta i Joanna współzałożycielki stworzyły  markę, głównie myśląc o dziewczynach jeżdżących na rowerze, używających roweru jako transportu, na wycieczki turystyczne, przejażdżki po lesie, po mieście oraz uprawiających kolarstwo szosowe.

Dziewczyny z Velo Jungle zadbały, aby odzież nie była zbyt obcisła, nie miała dużych dekoltów, krepujących nas podczas pochylonej na rowerze pozycji, dopilnowały przedłużonych  tyłów bluzek, tak, żeby zawsze zasłaniały plecy. Projektantki zrezygnowały z suwaków w bluzkach, ponieważ same jeżdżąc,  Aneta na szosie i Joanna na MTB za dużo ich nie używały. Każda z bluzek posiada kilka kieszonek na niezbędne podczas kręcenia drobiazgi.

W ofercie znajdują się spodenki z rowerową wkładką firmy DR PAD, dopasowaną do potrzeb użytkowniczki. Zaczynając od wkładek na krótkie dystanse do triathlonowych. Wszystkie modele są dostępne  w opcji z wkładką kolarską lub bez. Każdy model spodenek posiada wysoki stan nie odsłaniający pleców podczas jazdy.

Oprócz odzieży rowerowej w ofercie można znaleźć legginsy do zajęć fitness lub do biegania, wygodne spodnie dresowe, bieliznę z wkładką kolarską, czy  klasyczne longsleeve, mogące mieć zastosowanie do każdej aktywności. Wszystkie modele są uszyte w Polsce z tkanin szybkoschnących, antyzapachowych oraz zapewniających ochronę przed UV. Dbając o nasze ciała, dziewczyny do wybranych modeli zastosowały materiał z dodatkiem alg, które korzystnie wpływają na pozbywanie się cellulitu.  Dziewczyny z Velo Jungle zadbały również o kolekcję „ubrań” dla rowerów, tworząc kolekcje uniwersalnych, pasujących do większości rowerów pokrowców rowerowych. Pokrowce mogą być używane zarówno wewnątrz, chroniąc nasze mieszkanie przed zabrudzeniem, jak i podczas transportu rowerów. W ofercie dostępnych jest kilka modeli kolorowych rowerowych „ubrań”. Velo Jungle dbając o unikalność, produkuje maksymalnie 40 sztuk z danego modelu.

W strojach Velo Jungle poczujesz się kobieco nawet na trasie rowerowej.

Sklep z ofertą strojów rowerowych Velo Jungle:  www.velojungle.pl