Seks i Erotyka

BDSM to rodzaj praktyk seksualnych, podczas których budowana jest więź pomiędzy osobą zdominowaną a dominującą. Przyjemność czerpana w ten sposób bierze się nie tylko z samego aktu seksualnego, ale właśnie ze wspomnianej więzi. Seks BDSM kojarzony jest z różnymi gadżetami wykonanymi ze skóry, lateksu, silikonu. Podpowiadamy, jakie akcesoria wybrać, aby nasze doznania podczas stosunku były intensywniejsze.

Akcesoria do BDSM ‒ co wybrać?

Pod pojęciem seks BDSM kryje się wiele praktyk, które często są, chociaż nie muszą być preferowane przez każdą parę. Są osoby, które lubią bondage, czyli krępowanie ruchów ciała za pomocą taśm lub sznurów, są takie, które chętnie sięgają po lateksowe ubrania z suwakami, a także i takie, które podniecają uprzęże, smycze. Wszystko zależne jest tylko od indywidualnych preferencji.

W końcu BDSM to skrót od: bondage ‒ skrępowanie, discipline ‒ dyscyplina, sadism ‒ sadyzm, masochism ‒ masochizm, więc zawiera w sobie szeroki zakres aktywności. W zależności od tego, jak mocne wrażenia lubimy, powinniśmy szukać takich gadżetów, które pozwolą nam maksymalnie rozwinąć skrzydła i czerpać przyjemność z bycia podległym lub też z bycia masterem bądź masterką.

Praktyki BDSM mogą przybierać różne formy. Może to być odgrywanie ról i różnorakich scenek, stosowanie kar, krępowanie, zadawanie bólu, na przykład poprzez klapsy, szczypanie czy gryzienie. Wszystko jednak w granicach, na które zgadzają się obie strony.

Tanie akcesoria BDSM ‒ gdzie kupić?

Akcesoria BDSM mogą zwiększyć temperaturę w sypialni!

Ponieważ w większości przypadków gadżety do zabaw BDSM są wykonane ze skóry, ich cena nie zawsze jest niska. Jeśli mamy ograniczony budżet, to na pomoc przyjdą nam producenci zabawek z materiałów zastępczych. Inną ciekawą opcją są też całe zestawy gadżetów skórzanych, których cena jest dużo atrakcyjniejsza niż w przypadku pojedynczych sztuk — właśnie takie, najwyższej jakości akcesoria BDSM, cieszą się coraz większą popularnością!

Taśmy, pasy i sznury do krępowania są bardzo atrakcyjnym zamiennikiem akcesoriów skórzanych i to od nich można zacząć przygodę z BDSM. Gdy będziemy już pewni, że ten rodzaj zabaw to jest to, czego pragniemy na co dzień, to wtedy możemy zdecydować się na zestawy droższe i te dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Limitless Extreme zestaw bondage do kupienia w sex shopie Kinky Winky

Akcesoria BDSM dla początkujących

Osoby początkujące powinny sięgnąć przede wszystkim po skórzane akcesoria BDSM, których używanie jest kwintesencją relacji opartych na dominacji. Do najpopularniejszych gadżetów należą przede wszystkim smycze, uprzęże, skórzane łączniki, kajdanki i obroże.

Wszystkie te dodatki sprawią, że odkrywanie sfery seksu BDSM będzie z każdą chwilą coraz bardziej ekscytujące. Gadżety skórzane doskonale podgrzeją atmosferę w naszej sypialni. Dla mężczyzn stworzono wysublimowane akcesoria BDSM do penisa. Są to przede wszystkim różnego rodzaju klatki na penisa i jądra, a także pierścienie na penisa, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także przedłużają erekcję.

Sex BDSM ‒ o czym nie można zapominać?

Decydując się na pierwsze kroki w świecie BDSM z partnerem lub partnerką, warto trzymać się pewnych zasad, które pozwolą na bezpieczne czerpanie przyjemności ze wspólnych igraszek. Pamiętajcie, że jest to seks opierający się na wzajemnym zaufaniu. Osoba podległa wie, że dominujący ją partner lub partnerka nie przekroczy wcześniej ustalonych granic, dzięki czemu może bez reszty oddać się przyjemności, której oczekuje.

Dodatkowe gadżety muszą być odpowiednio dobrane, aby nie sprawiały niepotrzebnego bólu, nie dusiły i przede wszystkim były bezpieczne podczas seksu. Kiedy wszystko już ustalimy, to możemy już bez wahania odkrywać nowe rejony naszej seksualności, ponieważ jest to naprawdę przyjemne i daje wiele radości.

Tematy: