Seks i Erotyka

Jesteśmy kobietami, posiadamy wyobraźnię i szeroki zakres emocji. Dlatego uwielbiamy fantazjować, a erotyka to wspaniały obszar w którym oddajemy się swoim marzeniom. Choć nie każda z nas ma odwagę wcielić w życie swoje fantazje i marzenia, jednak częstotliwość z jaką wyobrażamy sobie erotyczne uniesienia jest bardzo duża.  Oto nasze najczęstsze kobiece fantazje erotyczne.

Seks na łonie natury

Jak się okazuje, jest to jedna z częstszych fantazji, zarówno kobiet jak i mężczyzn.  Fantazjując o seksie na łonie natury wyobrażamy sobie miłość w lesie, na plaży, w przydomowym ogródku lub… w zbożu.  W fantazji tej wyobrażamy sobie wolność, naturalność i brak skrępowania. Fantazja jest łatwa do zrealizowania, trzeba jednak uważać aby nikt postronny nas nie przyłapał.

Przebieranki, stroje

Najgorsze co może być w sypialni to nuda. A panie lubią się stroić oraz bawić ubraniami. Dlatego w fantazjach często występujemy przebrane w np. w strój pielęgniarki, pokojówki, policjantki lub też prostytutki. Czasem fantazjujemy o kostiumach lateksowych lub skórzanych a czasem o rolach np. nauczyciel - uczennica.   Często fantazjujemy o takich przebierankach i rolach ale warto wiedzieć, że jest to również częsta fantazja mężczyzn. Więc jeśli będziemy chciały wprowadzić taką formę zabawy do naszego życia erotycznego to nasi mężczyźni z przyjemnością wezmą w tym udział.

Striptiz

Nie jest to co prawda fantazja wszystkich Pań, jednakże część z nas po cichu fantazjuje o zatańczeniu na rurze lub też zrobieniu prywatnego pokazu dla swojego wielbiciela lub partnera. A później można tak namiętnie rozebrać się przed swoim mężczyzną że oniemieje z zachwytu.

Seks z byłym

To że już nie utrzymujemy kontaktów z naszymi ex wcale nie oznacza że nie pamiętamy jacy byli w łóżku, zwłaszcza jeśli z nimi przeżywaliśmy rozkosz i orgazm. Obecnym partnerom oczywiście się do tego nie przyznamy, jednakże podczas fantazji i pieszczenia się wyobrazimy sobie czasem naszego ex-kochanka.

Seks z gwiazdą lub celebrytą

Oglądamy w telewizji ulubionych aktorów, piosenkarzy, polityków. Część z nich nam się podoba, czasem się podniecamy myśląc o nich. Nic więc dziwnego, że czasem pojawiają się w naszych fantazjach seksualnych. Również Putin pojawia się w fantazjach kobiet, gdyż jest męski, władczy i zdecydowany. Jednak najczęściej w naszych wyobrażeniach jest gwiazda filmu lub muzyki.

Kajdanki, męska dominacja

Nie każda się do tego przyzna, ale czasem marzy nam się męska dominacja. Najczęściej wyobrażamy sobie delikatną dominację, przypięcie kajdankami do łóżka i zasłonięcie oczu a także władczego i zdecydowanego kochanka. W skrajnych przypadkach fantazjujemy również o gwałcie.

Kobieca dominacja, męski niewolnik

Mężczyzna robiący wszystko co mu każemy? Będący w stanie zaspokoić każdą naszą erotyczną zachciankę? To z pewnością jest jedna z ciekawszych choć nie najpopularniejsza kobieca fantazja. Mężczyzna będący na każde nasze skinienie, słuchający nas i doprowadzający nas do rozkoszy tak jak mu każemy.

Trójkąt z dwoma mężczyznami

Widzimy to czasem oglądając porno. I marzymy o czymś ostrzejszym. Coś co nie zawsze byśmy wprowadziły w życie. Ale w fantazjach wszystko jest dozwolone, a więc i trójkąt z dwójką mężczyzn również. Jest to ostrzejsze niż seks dwóch kobiet i mężczyzny. Tutaj faceci powinni się Tobą zająć, a Ty będziesz miała pełne ręce (i nie tylko ręce) roboty. W sferze fantazji i marzeń wszystko jest dozwolone, a więc i taka konfiguracja również.

Seks lesbijski, z drugą kobietą

Fantazje o seksie z drugą kobietą są popularną fantazją dla wielu kobiet. Czasem marzą o tym kobiety, które chcą wyobrazić sobie coś nowego, innego, nową formę doznań. Zdarza się też, że jest to fantazja kobiet, którym brakuje delikatności w łóżku, czułości, zrozumienia. Nikt inny nie zna tak naszego ciała jak druga kobieta, w tym również delikatności, pieszczot i zrozumienia. Fantazje te nie są oznaką odmiennej orientacji – są po prostu fantazją o nowej formie dotyku i pieszczenia. Są naturalne i nieszkodliwe.

Jak widać, kobiecych fantazji jest sporo. Każda z nas własne wyobrażenia, pragnienia i marzenia o miłości, pieszczotach i zaspokojeniu w seksie. Fantazjując rozbudzamy naszą wyobraźnię, w tym m.in. o nowe pozycje i formy pieszczot - co również dobrze wpłynie na naszą kreatywność w łóżku.