Seks i Erotyka

Tematyka gadżetów erotycznych wzbudza coraz większe zainteresowanie. Jeżeli jesteś jedną z kobiet, które chcą zacząć z nich korzystać, zapraszamy do zapoznania się z naszym omówieniem damskich erotycznych zabawek dla początkujących.

Kulki gejszy – erotyka i... medycyna

Kulki gejszy są jednym z najlepszych gadżetów erotycznych dla początkujących Pań, szczególnie że właściwie ich główna funkcja nie jest związana z seksem! Jest to bowiem przedmiot o medycznym zastosowaniu, służący do trenowaniu mięśni dna miednicy. Taki trening jest ważny przede wszystkim dla kobiet, które przeszły poród, ponieważ pozwala on zwalczać powszechne w okresie poporodowym okresie nietrzymaniu moczu i opadaniu narządów.

Istnieje jeszcze jedna korzyść z regularnych ćwiczeń dni miednicy, którą doceniają również zdrowe kobiety. Jest nią poprawa jakości życia seksualnego! Dzięki nim możliwe jest mocniejsze zaciskanie waginy w trakcie stosunku, a przez to satysfakcjonująca penetracja zakończona niesamowitym orgazmem.

Używanie kulek gejszy jest bardzo relaksujące i proste. Kulki są na tyle dyskretne, że bez przeszkód można trenować można np. w trakcie spaceru i zmywania naczyń.

Kulki gejszy dostarczają przyjemnych doznań, choć w ich przypadku nie jest to najważniejsza funkcja. Mimo to, świetnie sprawdzają się jako erotyczny gadżet na początek. Są bowiem na tyle delikatne i nieinwazyjne, by pozwolić niedoświadczonej osobie przyzwyczaić się do tego rodzaju stymulacji.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że na rynku dostępne są zestawy progresywnych kulek gejszy. Składają się one z kilku kulek o różnej wadze. Można zacząć od najlżejszej, by z czasem przejść do najcięższej.

Masażery łechtaczki – odkryj kobiecą przyjemność

Nie każda kobieta jest gotowa od razu wprowadzać gadżet do pochwy. Dlatego świetnym pomysłem może być zaczęcie od gadżetów przeznaczonych do stymulacji łechtaczki.

Jest to część ciała, dzięki której kobieta może osiągnąć wrażenia intensywniejsze niż w trakcie penetracji. Mimo to jej potencjał często pozostaje nieodkryty.

Można to zmienić dzięki masażerowi łechtaczki! Tego rodzaju gadżety posiadają zazwyczaj wiele trybów wibracji, dzięki którym można dostosować stymulację do swoich potrzeb. Często wyróżniają się przy tym też bardzo elegancką formą. Mogą zatem stanowić bardzo miły prezent.

Jaki wibrator na początek?

Jednym z najpopularniejszych rodzajów erotycznych gadżetów jest wibrator. Mogłoby się wydawać, że wybór modelu na początek nie sprawi trudności, w końcu trudno dziś o kobietę, która nie wie, jakie jest zastosowanie tego gadżetu. W praktyce jednak kwestia jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ na rynku dostępna jest niesłychanie różnorodna gama modeli.

Sprzedawcy chętnie kuszą klientki wibratorami posiadającymi ogromną ilość funkcji. Takie zaawansowane modele mogą dostarczać niespotykanych wrażeń, jednak w chwili, gdy dopiero wkraczamy w świat erotycznych zabawek, w zupełności wystarcza podstawowy model.

Najważniejsze jest, by wibrator był wykonany z bezpiecznego dla ciała materiału, takiego jak np. medycznego silikon. Istotne jest także, by oferował dużą ilość trybów wibracji, dzięki czemu w razie potrzeby będziesz mogła zacząć od tego najdelikatniejszego, by z czasem kosztować coraz mocniejszych doznań.

Gdzie zacząć kupowanie gadżetów erotycznych?

Wiesz już, jakie gadżety erotyczne są dobre dla początkujących kobiet. A czy zastanawiałaś się może, gdzie zacząć je kupować? Jeżeli nigdy nie miałaś okazji kupować tego typu produktów i myśl o wizycie w stacjonarnym sex-shopie przyprawia Cię o zimny pot na skroni, warto skorzystać z dobrodziejstw internetu.

Sklepy internetowe takie jak crazydreams.pl oferują szeroką gamę zabawek, wśród których znajdują się zarówno modele dla początkujących, jak i naprawdę wymyślne propozycje. Jeżeli zdecydujesz się dokonać zamówienia, możesz liczyć na dyskretną przesyłkę. Produkt przyjdzie bowiem w kopercie, które niczym nie zdradza charakteru zawartości.