Seks i Erotyka

Popularność gadżetów BDSM wzrasta z roku na rok. Wpływ na to ma wiele czynników i bodźców zewnętrznych. Swoją rolę odegrało kino, w którym coraz więcej filmów nacechowanych jest erotyką i związanymi z nią zagadnieniami. To wszystko sprawia, że pary coraz częściej sięgają po erotyczne zabawki i dają się ponieść wodzy fantazji. Tak jest w przypadku smyczy BDSM, która daje władzę nad partnerem.

Przełamać własne granice

Wiele osób jest skłonnych do eksperymentów seksualnych, ale często nie wie, z jakich gadżetów skorzystać i czerpać z tego przyjemność. Dla pewnego kręgu ludzi już samo krępowanie rąk lub nóg przy ramie łóżka jest sporym wyzwaniem. Inni wolą się bawić przy użyciu pacek lub pejczy, a jeszcze inni czerpią przyjemność z bycia podwładnym dla swojego partnera, nawet pod groźbą kary. W BDSM piękne jest to, że nie ma jednego ograniczonego scenariusza. Wszystko odbywa się pod wodzą naszych pragnień i fantazji, ale trzeba pamiętać, że obie strony muszą wyrazić na to chęć i zgodzić się na takie praktyki. Jeśli te dwa warunki zostaną spełni wtedy będziecie w stanie czerpać z tego satysfakcję i przyjemność. Na początku naszych nowych upodobań warto zaopatrzyć się w smycz BDSM, która świetnie przeniesie nas do świata nowych doznań. Warto zaznaczyć, że sztuka nie polega na znęcaniu się i wyżywaniu nad swoim partnerem, gdy ten tego nie chce. Jest to świadome działanie z lekkim aktem przemocy i pikanterii.

Jak zacząć by się nie zrazić?

BDSM często jest kojarzone z ciężkimi skórzanymi kajdanami i obrożami, co część początkujących osób może skutecznie odstraszyć na dobre i nigdy nie przekonają się czy ten rodzaj zabaw erotycznych im się spodoba. Jeśli jednak myślisz, że pozostały Ci jedynie plastikowe kajdanki z futerkiem to jesteś w dużym błędzie. Zainteresowanie tym tematem w ostatnich latach sprawiło, że na rynku ciągle pojawia się mnóstwo gadżetów przeznaczonych do tzw. soft bondage. Możesz zaopatrzyć się w pojedyncze produkty lub zdać się na doświadczenie producenta, który ma przygotowane zestawy zabawek erotycznych dla najbardziej wymagających klientów. W tej kwestii dominuje pełna wolność, dzięki czemu możesz stworzyć swój idealny zestaw, wybierając tylko te produkty, które Cię zainteresują. Nic nie stoi też na przeszkodzie, abyś swoją przygodę rozpoczął od smyczy BDSM lub tego co masz w domu: szaliki, krawaty, paski, czy nawet kostki lodu.

Nic nie ryzykujesz

Czy kupując gadżety erotyczne ryzykujesz? Oczywiście, że nie, ponieważ każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Pierwsze wrażenie wywoła na Tobie obłędnie pachnąca, naturalna skóra, dzięki której zapach nowej obroży utrzymuje się naprawdę długo. Dodatkowo jest to materiał niezwykle wytrzymały i zupełnie niekłopotliwy w utrzymaniu. Naturalna skóra używana do produkcji np. smyczy z kolekcji Leather Seduction pozyskiwana jest z polskich garbarni. Jest wykonywana ręcznie, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Wystarczy jeden rzut oka, by przekonać się, że smycze wykonane są z największą dbałością o każdy szczegół. Widoczne nity i przeszycia potwierdzają wysoką klasę wykonawców, wszak jest to robota wykwalifikowanych kaletników i szwaczek. Wygodna regulacja długości. Zdecyduj, jak krótka ma być dziś smycz Twojego partnera lub partnerki. Czy pozwolisz na trochę swobody, czy też pragniesz trzymać drugą osobę na smyczy najkrócej jak się da? Smycze BDSM Leather Seduction pozwalają na dużą regulację w tym zakresie dzięki wielu wyciętym dziurkom. Wybierz z dwóch rodzajów zapięcia. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji zapięcia. Dzięki D- ringowi połączysz smycz z innym akcesorium na stałe, na przykład przy użyciu kłódki. Z kolei karabińczyk pozwoli Ci na szybkie odpięcie i zapięcie smyczy w odpowiedniej chwili. Wyjątkowa kolorystyka. Gładka skóra licowa w głębokiej czerni i z czarnymi wykończeniami – to Double Black, dla wielbicieli klasycznego klimatu. Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? No właśnie! Zamów gadżety BDSM i ciesz się każdą chwilą!

Tematy: