Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

Wyjście z domu i oderwanie się od codziennych obowiązków – to zdecydowanie to, co uwielbiamy! A okazji nie brakuje, bo w całej Polsce co i rusz odbywają się przeróżne wydarzenia i imprezy. Zapamiętaj daty i miejsce, a potem po prostu ruszaj!

Więcej…

Aktualnosci

W dniach 4-7 lipca w malowniczej Dolinie Baryczy odbędzie się druga edycja Mama Gathering - jedynego w Polsce holistycznego festiwalu dla kobiet. Ponad 100 wydarzeń, 70 prowadzących i 4 dni relaksu w plenerze połączonego z rozwojem osobistym to propozycja skierowana do kobiet na każdym etapie życia. Karnety na festiwal już w sprzedaży.

Więcej…

Aktualnosci

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

Więcej…

Aktualnosci

Powoli zaczynamy odliczanie do weekendu 6-7 kwietnia, kiedy to na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie urodowe dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Nie można tego przegapić!

Więcej…

Aktualnosci

Po raz pierwszy w kraju organizujemy wydarzenie kosmetyczne, które dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Naszą dumą i wizytówką jest scena główna – tylko na Oh!Beauty Warsaw wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pełnowartościowych pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce.

Więcej…

Aktualnosci

Nie było sztywnych konwenansów, były za to styl i klasa. Było też dowcipnie i inteligentnie. Za nami „Bez Gorsetu” — pasjonujące spotkania z niezwykłymi mówcami i ich zajmującymi historiami. Nie zabrakło pozytywnego myślenia!

Więcej…

Aktualnosci

Oh! Beauty Warsaw to wyjątkowe wydarzenie targowe stworzone z myślą o niezwykle ważnej i dynamiczne rozwijającej się branży makijażowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zorganizować targi kosmetyczne o charakterze odmiennym niż dotychczasowe, organizowane w naszym kraju. Po raz pierwszy w kraju organizujemy targi kosmetyczne, których dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Na Oh! Beauty Warsaw znajdziecie fantastycznych wystawców, przetestujecie najlepsze kosmetyki na rynku, poznacie najgorętsze trendy makijażu oraz zrobicie świąteczne zakupy dla siebie lub bliskich.

Więcej…

Aktualnosci

Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.

Więcej…

Aktualnosci

XXV Aukcją Nowej Sztuki zamkniemy letni sezon wyjazdowy w Domu Aukcyjnym Art in House. Mamy nadzieję, że i tym razem Sopot powita nas gorącą atmosferą, która na czas licytacji przeniesie się do Dworku Sierakowskich. Właśnie tam, 4 sierpnia 2018 roku o godz. 19:30 będzie można wylicytować aż 88 malarskich i rzeźbiarskich dzieł sztuki. Wśród nich znajdą się m.in. gigantyczna ośmiornica Wojtka Brewki, Madonna odziana w szaty od Yves Saint Laurenta autorstwa Borysa Fiodorowicza oraz pomarańczowe tulipany Edwarda Dwurnika.

Więcej…

Aktualnosci

Zdarza Ci się wracać do domu samotnie późnym wieczorem? Wbrew pozorom, to nie jedyna sytuacja, w której możesz zostać napadnięta. Winda, opustoszała uliczka czy alejka w parku, a nawet środek zatłoczonego miasta może stać się miejscem, w którym zaatakuje Cię napastnik. Nie jesteś jednak bezbronna. Zobacz, jak odeprzeć atak.

Więcej…