Hotele dla Kobiet - oferta dla kobiet, masaż, wellness, spa

Hotel dla Kobiet

Pogoda rozpieszcza nas już od pierwszych dni czerwca – jeśli dopisze tak, jak w zeszłym roku, to z całą pewnością słońcem będziemy cieszyć aż do ostatnich dni października. Dlatego właśnie wybierając termin wyjazdu na wakacje, warto uwzględnić ostatnie tygodnie kalendarzowego lata. I koniecznie pojechać nad morze, zwłaszcza do hotelu Jantar w Ustce!

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Jeśli planujesz spędzić rodzinny urlop w pięknym otoczeniu Tatr, a jednocześnie z dala od zgiełku i tłumu turystów na górskich szlakach, to proponujemy wycieczkę do Doliny Demianowskiej w Tatrzańskim Parku Narodowym na Słowacji. Znajduje się tam rodzinny Wellness Hotel Chopok****, w którym warto się zatrzymać.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Wyobraź sobie miejsce przystosowane tylko dla kobiet: takie, w którym ktoś zwraca uwagę na zapachy, estetykę wnętrz i w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się świetnie. Takie, w którym ktoś o ciebie zadba – od stóp do głów. Miejsce, w którym zjesz zdrowo, ale niskokalorycznie, i nie będziesz musiała tych kalorii liczyć. Brzmi jak bajka? Być może, ale takie miejsca naprawdę istnieją. To hotele przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Nie dla wszystkich prawdziwy wypoczynek oznacza czas spędzony z dziećmi. Maluchy – choć urocze i słodkie, potrafią zepsuć relaks nie tylko samym rodzicom, ale także postronnym osobom. Dlatego właśnie – dla osób chcących mieć pewność, że w wypoczywaniu nie przeszkodzi im hałas, kłótnie czy piski, powstały hotele „tylko dla dorosłych”. Czym się charakteryzują? Czy dzieci rzeczywiście nie mogą do nich wejść? I gdzie je właściwie znaleźć?

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Na wakacje czekamy zwykle kilka długich miesięcy, a w wielu przypadkach – nawet cały rok. Dlatego właśnie warto mieć pewność, że wybrany hotel nas nie rozczaruje i zapewni wszelkie niezbędne udogodnienia. Na co zwracać uwagę, gdy zależy nam nie tylko na swoim komforcie, ale i na rozrywce dla dzieci? Które miejsca dla rodzin (w Polsce i na świecie) można nazwać turystycznymi „pewniakami”? Wszystkie te informacje znajdziesz poniżej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Każdy z nas marzy o wypoczynku i regeneracji w jakimś pięknym miejscu. Jeżeli nasze zdrowie zaczyna szwankować, dając pewne powody do niepokoju - tym bardziej warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z sanatorium. Będzie to znakomita okazja do wsparcia naturalnej odporności organizmu oraz zwrócenia większej uwagi na dolegliwości z którymi się zmagamy coraz częściej wraz z wiekiem. W sanatoryjnym ośrodku będziemy mogli skorzystać z zabiegów i pomocy doświadczonych specjalistów.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Hotele przestały być jedynie koniecznym przystankiem w podróży czy lokum na czas wakacji. Stały się atrakcją samą w sobie, doświadczeniem, które jest równie ważne, jak zwiedzanie atrakcji w miejscu pobytu. To sprawia, że hotele powinny podążać za trendami (potwierdza to aż 73% hotelarzy) i kreować nową, atrakcyjną dla odwiedzających rzeczywistość. Z raportu HRS Hotelowy Design wynika, że obecnie można wyróżnić aż 4 trendy w branży hotelarskiej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Dendroterapia to nic innego jak wystawianie się na ożywczy wpływ drzew. Praktykuje ją każdy, odpoczywając w cieniu lipy czy bawiąc się z dziećmi w chowanego w lesie. Specjalistom w Rosevia Resort & SPA jako pierwszym w Polsce udało się pójść o krok dalej i wykorzystać energię drzew do zabiegów regeneracyjnych. Ich czarodziejskie laboratorium znajduje się w równie magicznym miejscu - pośród stuletniego lasu na Przylądku Rozewie.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Istnieją na świecie miejsca wyjątkowe, przyjazne kobietom i tylko dla kobiet przeznaczone. Należą do nich z pewnością Hotele z ofertą tylko dla Pań. Czasem są to całe budynki hotelowe, a czasem wybrane piętra w hotelu. Zawsze jednak są to miejsca specjalnie zaprojektowane i urządzone – gustownie, przytulnie i komfortowo. I do których mężczyźni nie mają wstępu.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

W Polsce coraz popularniejsze stają się hotele z ofertą tylko dla dorosłych. Określane również jako „children free” są hotelami, do których dzieci nie mają wstępu. Przyjazd do nich może być więc idealnym pomysłem na romantyczny weekend lub wypoczynek bez dzieci. W hotelach tych panuje cisza, spokój i atmosfera luksusu. Restauracje serwują wykwintne dania, pokoje są duże i romantyczne,  a strefa SPA świadczy szereg zabiegów związanych z urodą, pielęgnacją i masażem. Również na basenie i siłowni możemy poczuć się w pełni swobodnie.

Więcej…