Hotele dla Kobiet - oferta dla kobiet, masaż, wellness, spa

Hotel dla Kobiet

Istnieją na świecie miejsca wyjątkowe, przyjazne kobietom i tylko dla kobiet przeznaczone. Należą do nich z pewnością Hotele z ofertą tylko dla Pań. Czasem są to całe budynki hotelowe, a czasem wybrane piętra w hotelu. Zawsze jednak są to miejsca specjalnie zaprojektowane i urządzone – gustownie, przytulnie i komfortowo. I do których mężczyźni nie mają wstępu.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

W Polsce coraz popularniejsze stają się hotele z ofertą tylko dla dorosłych. Określane również jako „children free” są hotelami, do których dzieci nie mają wstępu. Przyjazd do nich może być więc idealnym pomysłem na romantyczny weekend lub wypoczynek bez dzieci. W hotelach tych panuje cisza, spokój i atmosfera luksusu. Restauracje serwują wykwintne dania, pokoje są duże i romantyczne,  a strefa SPA świadczy szereg zabiegów związanych z urodą, pielęgnacją i masażem. Również na basenie i siłowni możemy poczuć się w pełni swobodnie.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Gars am Kamp to malownicze miasteczko w Austrii, w którym znajduje się Resort La Pura. Jest to duży czterogwiazdkowy hotel & wellness, przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni nie mają do niego wstępu. W hotelu znajdują się duże, komfortowe pokoje, strefa wellness, spa, kryty basen, centrum fitness z codziennymi treningami oraz znakomita restauracja. Ponadto odbywają się tutaj konsultacje i zabiegi związane ze zdrowiem i kobiecą urodą.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach to Pałac Odrowążów będący luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelem połączonym z pięknym, 300-letnim starodrzewem, stawami widokowymi oraz romantyczną architekturą ogrodową. Znajdują się tutaj również Stajnie Platera, Termy Zamkowe wraz z Łaźniami Rzymskimi oraz Witalna Wioska® SPA.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Talaria Ladies SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet.

Więcej…

Hotele Wellness & Spa