Hotele dla Kobiet - oferta dla kobiet, masaż, wellness, spa

Hotel dla Kobiet

Każdy z nas marzy o wypoczynku i regeneracji w jakimś pięknym miejscu. Jeżeli nasze zdrowie zaczyna szwankować, dając pewne powody do niepokoju - tym bardziej warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z sanatorium. Będzie to znakomita okazja do wsparcia naturalnej odporności organizmu oraz zwrócenia większej uwagi na dolegliwości z którymi się zmagamy coraz częściej wraz z wiekiem. W sanatoryjnym ośrodku będziemy mogli skorzystać z zabiegów i pomocy doświadczonych specjalistów.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Hotele przestały być jedynie koniecznym przystankiem w podróży czy lokum na czas wakacji. Stały się atrakcją samą w sobie, doświadczeniem, które jest równie ważne, jak zwiedzanie atrakcji w miejscu pobytu. To sprawia, że hotele powinny podążać za trendami (potwierdza to aż 73% hotelarzy) i kreować nową, atrakcyjną dla odwiedzających rzeczywistość. Z raportu HRS Hotelowy Design wynika, że obecnie można wyróżnić aż 4 trendy w branży hotelarskiej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Dendroterapia to nic innego jak wystawianie się na ożywczy wpływ drzew. Praktykuje ją każdy, odpoczywając w cieniu lipy czy bawiąc się z dziećmi w chowanego w lesie. Specjalistom w Rosevia Resort & SPA jako pierwszym w Polsce udało się pójść o krok dalej i wykorzystać energię drzew do zabiegów regeneracyjnych. Ich czarodziejskie laboratorium znajduje się w równie magicznym miejscu - pośród stuletniego lasu na Przylądku Rozewie.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Istnieją na świecie miejsca wyjątkowe, przyjazne kobietom i tylko dla kobiet przeznaczone. Należą do nich z pewnością Hotele z ofertą tylko dla Pań. Czasem są to całe budynki hotelowe, a czasem wybrane piętra w hotelu. Zawsze jednak są to miejsca specjalnie zaprojektowane i urządzone – gustownie, przytulnie i komfortowo. I do których mężczyźni nie mają wstępu.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

W Polsce coraz popularniejsze stają się hotele z ofertą tylko dla dorosłych. Określane również jako „children free” są hotelami, do których dzieci nie mają wstępu. Przyjazd do nich może być więc idealnym pomysłem na romantyczny weekend lub wypoczynek bez dzieci. W hotelach tych panuje cisza, spokój i atmosfera luksusu. Restauracje serwują wykwintne dania, pokoje są duże i romantyczne,  a strefa SPA świadczy szereg zabiegów związanych z urodą, pielęgnacją i masażem. Również na basenie i siłowni możemy poczuć się w pełni swobodnie.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Gars am Kamp to malownicze miasteczko w Austrii, w którym znajduje się Resort La Pura. Jest to duży czterogwiazdkowy hotel & wellness, przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni nie mają do niego wstępu. W hotelu znajdują się duże, komfortowe pokoje, strefa wellness, spa, kryty basen, centrum fitness z codziennymi treningami oraz znakomita restauracja. Ponadto odbywają się tutaj konsultacje i zabiegi związane ze zdrowiem i kobiecą urodą.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach to Pałac Odrowążów będący luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelem połączonym z pięknym, 300-letnim starodrzewem, stawami widokowymi oraz romantyczną architekturą ogrodową. Znajdują się tutaj również Stajnie Platera, Termy Zamkowe wraz z Łaźniami Rzymskimi oraz Witalna Wioska® SPA.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Talaria Ladies SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa zarezerwowana jest wyłącznie dla kobiet.

Więcej…