Damskie Sprawy - wszystko o mężczyznach

Mężczyźni

Kolejna poduszka z napisem „najlepszy chłopak na świecie”, bombonierka czy kubek? Chyba wszyscy mamy już dość tego rodzaju oklepanych pomysłów na prezent, jakie pojawiają się w sklepach przed Dniem Chłopaka. Dlatego przedstawiamy TOP 5 oryginalnych prezentów na tę okazję.

Więcej…

Mężczyźni

Pewnego razu spotykasz faceta i od razu czujesz, jakbyście znali się już długo. Ma te wszystkie cechy, które lubisz u faceta, podoba Ci się z wyglądu i macie podobne zainteresowania. Spędzacie razem dużo czasu, a Ty coraz bardziej martwisz się, że mu na Tobie nie zależy, bo nie wygłasza deklaracji ani podniosłych słów. To jak najbardziej zrozumiałe, jednak musisz wiedzieć, że istnieje typ mężczyzn, którzy zamiast mówić, jak bardzo im na Tobie zależy, pokażą to w różnych sytuacjach: zachowaniem, gestem, spojrzeniem.

Więcej…

Mężczyźni

Nie masz pomysłu na prezent gwiazdkowy? Zastanawiasz się co kupić dla Twojego mężczyzny?  Zobacz nasze propozycje świątecznych prezentów dla męża, chłopaka lub przyjaciela. I pamiętaj, prezenty mogą być różne – oryginalne, eleganckie i zabawne – ale najważniejsze że będą od Ciebie.

Więcej…

Mężczyźni

O stylu ubierania się piłkarzy krążą różne opinie. Jeszcze do niedawna były to przede wszystkim negatywne komentarze, wskazujące na to, że sportowcy nie potrafią wystylizować się w dobrym guście na wymagające tego okazje. W końcu najczęściej są oni oglądani w drużynowych strojach lub koszulkach i jeansowych spodniach. Taki sposób ubierania się nie wymaga zbyt dużego zastanawiania się. Jednak w ostatnim czasie niektórzy sportowcy stali się ikonami stylu. Jedną z takich ikon jest niezaprzeczalnie Robert Lewandowski, dlatego portal http://oladi.pl postanowił przyjrzeć się bliżej modzie Lewandowskiego. Piłkarz przykłada sporą wagę do swojego stroju. Pomaga mu w tym żona, Anna Lewandowska. O tym, że gust Lewandowskiego jest doceniany w świecie mody świadczy fakt, że sportowiec został selekcjonerem Vistuli. Hasło kolekcji sygnowanej nazwiskiem piłkarza brzmi: „Vistula. Mój wybór, mój styl”.

Więcej…

Mężczyźni