Czytelniczki piszą. Artykuły przesłane do redakcji

Przesłane do Redakcji

Byłyście kiedyś na randce? Hmmm, głupie pytanie.... Ale czy byłyście kiedyś na takiej randce w ciemno? Może trochę dziwne  porównanie, ale ta randka, to tak trochę jak poród, niby wiesz po co idziesz a i tak nie wiesz czego się spodziewać.

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Muszę się Wam do czegoś przyznać... Uwielbiam porządek! Kocham go tak bardzo, jak zupę pomidorową, zrobioną z niedzielnego rosołu. W bałaganie po prostu nie umiem się odnaleźć. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale nawet najmniejszy kurz na półce, sprawia, że nie mogę skupić się na niczym innym.  Sprzątanie to moja pasja (nie jedyna oczywiście).

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Zakupy, jedno słowo a ileż radości. Sama myśl o shopingu przyprawia wiele z nas o zawrót głowy. Wyprzedaże, promocje...to coś, w czym my kobiety, czujemy się jak ryba w wodzie. Bo, która z nas nie lubi nowych łaszków? W dodatku, zakupy, mają uzdrawiającą moc.... Siedzisz w domu, głowa boli... Idziesz do galerii i nagle... cud! Ból minął... Mierzysz jakąś extra kieckę i czujesz się niczym Claudia Schiffer na wybiegu... Samopoczucie od razu wzrasta i już wiesz, że nic nie jest w stanie zepsuć Ci dnia!

Więcej…