Sport i Fitness

Producenci dwukołowców (co dobrze pokazują np. rowery Romet) wiedzą dobrze jak wpisać się w gusta miłośników dwóch kółek i to także kobiet. Poniższe przykłady doskonale pokazują, że również specjalnie dla pań istnieją modele transportu dwukołowego, które odpowiadają im potrzebom.

Zwłaszcza jeśli podróż wiedzie przez miejskie ścieżki rowerowe, gdzie trzeba się prezentować wizualnie i to nie tylko poprzez swój urok osobisty. Gustowny i modny rower miejski może wiele dodać do naszej prezencji. Ponadto jest też w stanie sprawić, że nasza podróż po mieście staje się znacznie przyjemniejsza i wygodniejsza.

Rowery elektryczne

Rowery Romet to m.in. takie, które swoje możliwości mogą czerpać z energii elektrycznej. Firma ta ma doskonałe oferty dla tych Pań, które ciężko pracują i na swoich trasach muszą się często mierzyć ze stromymi podjazdami. Rower elektryczny Romet ERT 100 D 2018 to właśnie jedna z takich możliwości. Ten czarny dwukołowiec z aluminiową ramą i kierownicą na pewno spotka się z uznaniem Pań. Wyposażony jest w technologię Shimano, z dziewięcioma różnymi biegami.

Posiada także dodatkowe wyposażenie typu: Walk Assist (aktywne wspomaganie podczas prowadzenia), LCD DISPLAY (kontrola siły napędu) oraz FOR RANGES (wspomaganie na dystansie nawet 125 km). Jeżeli jednak w zakresie kolorystyki preferują Panie coś zupełnie innego niż czerń (mowa tu oczywiście o bieli), to tutaj także mamy coś idealnie dla was. Model ERC 100 D 2018 to pokrewne rozwiązanie do wcześniej przedstawionego z taką samą paletą możliwości, jakie daje jego czarny odpowiednik.

Rowery stylowe

W przypadku tych rowerów, równie ważny jak estetyka jest także ich praktyczny wymiar w postaci bagażnika i kosza, z czym na pewno wiele Pań jest się w stanie zgodzić. Bikko Sarema 28 2017 to dwukołowiec, który wielu cyklistkom będzie pasować idealnie. Z koszem na przodzie sprawi, że podróż np. z podręcznymi zakupami nie będzie szczególnie problematyczna. Wszystko dzięki koszykowi z wyściółką. Możemy ten model nabyć w kolorach bieli i czerni a także w kolorze kremowym, różowym czy nawet turkusowym.

Na długie i bezawaryjnie jazdy, ten model roweru będzie się nadawać idealnie. Warto również zwrócić uwagę na możliwość regulacji kierownicy i siodła pod nasze indywidualne potrzeby. Jeżeli jednak wolimy podróże rowerowe czymś, co wyglądałoby bardziej klasycznie, to uwagę Pań kierujemy na Kellys Arwen Dutch Beige 2017, z dołączonym gustownym wiklinowym koszem.

Akcesoria do roweru

Już wcześniej była mowa o koszach, które możemy dopasować do roweru. Dobrze jest także pomyśleć o innych akcesoriach w które można wyposażyć nasz dwukołowiec. Dzięki np. opasce odblaskowej M-Wave SnapWarp czy nawet M-Wave-guma, sama podróż już z miejsca staje się znacznie bezpieczniejsza. Podobnie jak w przypadku samochodów, dobrze też wiedzieć co jedzie za nami.

Tutaj z kolei dobrze będzie pasowało lusterko rowerowe Retro 80mm długie ramię 220mm chrom. W przypadku odwrotnej strony także lampa rowerowa tylna De-One dynamo 1-Led HL-DE040 - to także gwarancja bezpieczniejszej podróży. W szczególnych sytuacjach warto mieć także dzwonek rowerowy. Zarówno M-Wave Ding-Dong 65mmm i multi-position 360’ będą pasowały idealnie.

Rowery w leasingu

Na jakikolwiek rower padłaby ostateczna decyzja, to radzimy zarówno w przypadku dwukołowców elektrycznych jak i stylowych, pomyśleć o leasingu, takim jak PKO Leasing z Rowerzysta.pl. Jeżeli prowadzimy własną firmę, jest to najlepsze rozwiązanie. Nie musimy wtedy angażować całej kwoty wartości zakupu. Istnieje także możliwość pełnego odliczenia VAT od rat leasingowych.

Potrzebujemy tylko dowód osobisty i odpowiednią decyzję możemy uzyskać w przeciągu choćby kwadransa. Rower możemy zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, na przykład wtedy, gdy musimy dojechać do klienta. Dodatkowo można również wliczyć w to zakup części, naprawy dwukołowca a nawet przeglądy serwisowe. Szanowne Panie, warto!

 

Tematy: