Baza Firm dla Kobiet


Dr Legrand - Medycyna estetyczna Kraków

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Zamkowa 2A/5
Kod Pocztowy: 30-301
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: +48 793 856 544
Email: rejestracja@drlegrand.pl
Strona www: www.drlegrand.pl

Opis Firmy: Dr Legrand oferuje szeroki wachlarz zabiegów na ciało i twarz z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej i klinicznej oraz kosmetologii. Placówka dysponuje nowoczesnymi gabinetami wyposażonymi w najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek tj.: Alma Lasers, Syneron Medical Ltd, Pollogen. Kadra Dr Legrand to grupa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas wykonywania zabiegów. Zabiegi mają na celu poprawę wyglądu skóry, jej kondycji oraz opóźnić proces jej starzenia. Wspierane certyfikowanymi preparatami oraz najnowszymi technologiami gwarantują satysfakcję i efekt, który będzie utrzymywał się na długi czas.

Efekty poprawy wyglądu skóry widoczne są już po pierwszej kuracji, jednak specjaliści Dr Legrand rekomendują wykonanie serii zabiegów, której ilość uzależniona jest od rodzaju i sposobu nasilenia się dolegliwości w każdym przypadku indywidualnie.

Celem kliniki Dr Legrand jest rozwijanie i uzupełnianie nowoczesnych trendów w procesach walki z niedoskonałościami skóry twarzy i ciała. W zależności od potrzeb mogą Państwo skorzystać z zabiegów nawilżających, liftingujących, odmładzających, odchudzających, regenerujących. Wszystkie wykonywane są z zachowaniem najwyższej jakości standardów oraz jak najmniej inwazyjnie.

W celu zapoznania się z listą zabiegów medycyny, dermatologii i kosmetologii estetycznej oraz cennikiem zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową https://www.drlegrand.pl

Opis działalności / Oferta: W ofercie placówki znajdą Państwo zabiegi medycyny estetycznej oraz innych dziedzin przeznaczone do każdego typu cery. Do wyboru m.in.:

- depilacja laserowa,
- lifting twarzy,
- zamykanie rozszerzonych naczynek,
- usuwanie rozstępów, blizn i cellulitu,
- wypełnianie zmarszczek,
- leczenie łysienia,
- mezoterapia igłowa i bezigłowa,
- makijaż permanentny,
- powiększanie ust,
- inne.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: pon-pi 09:00-21:00
sob: 09:00-16:00

Mapa:
Jak dojechać:
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Polecamy: